Reklama

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z młodości. Ma na nim 18 lat. „Nic się nie zmieniłaś”

Dagmara Kaźmierska, rozpoznawalna dziś przede wszystkim za sprawą kolorowych stylizacji, mocnego makijażu i burzy blond kosmyków, nie zawsze tak wyglądała. W sieci opublikowała zdjęcie, które przedstawia ją w wieku 18 lat. Internauci nie kryją zaskoczenia.

Program "Królowe życia" był bez wątpienia jednym z najpopularniejszych, realizowanych przez telewizję TTV. Pomimo zakończenia emisji, bohaterowie show, z których wielu jest dzisiaj celebrytami, nieprzerwanie budzą sympatię widzów, zaciekawionych ich życiem prywatnym.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci jest Dagmara Kaźmierska - bizneswoman, która zawładnęła sercami widzów, urzekając ich poczuciem humoru oraz dużym dystansem do siebie. Pochodząca z Kłodzka "królowa życia" słynie z ciętego języka i nieprzeciętnego stylu. Uwielbia przepych, nie stroniąc od zabiegów medycyny estetycznej. Mocny makijaż i wydatne usta to jej znak rozpoznawczy.

Reklama

Zobacz również: Gwiazda "Współczesnej rodziny" o doświadczeniu anoreksji. Miała obsesję na punkcie ciała

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z młodości. "Nic się nie zmieniłaś"

Nie zawsze jednak tak było. Dagmara Kaźmierska dzięki udziałowi w programie "Królowe życia" zebrała w mediach społecznościowych prawdziwe grono oddanych fanów, którzy bacznie przyglądają się jej poczynaniom. Gwiazda pozostaje z nimi w stałym kontakcie, raz za razem racząc kolejnymi zdjęciami.

Tym razem "królowa życia" postanowiła wrócić nieco wspomnieniami do czasów młodości. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które przedstawia kobietę w wieku 18 lat. Na próżno szukać na nim blond kosmyków czy efektów zabiegów medycyny estetycznej.

Zobacz również: Kylie Jenner bez bielizny eksponuje ściśnięty pasami biust. “Takie same sprzączki ma mój pies w obroży”

"A któż to taki piękny i młody? Chwila po 18 -tych urodzinach. Skóra, fura i komóra. Komóry nie był , ale kowbojki i SWATCH a i owszem. Boże, jak ja się na ten piękny, kolorowy zegarek cieszyłam. Człowiek kiedyś z takich drobnych rzeczy miał niesamowitą radochę. Teraz dzieciakom trudno dogodzić. Zegarek mam gdzieś do dziś. (...) Cieszcie się nawet bzdurkami" - napisała pod zdjęciem.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod zdjęciem wręcz zaroiło się od komentarzy. "Zawsze miałaś w sobie to coś", "Nic się nie zmieniłaś" - pisali fani. Internauci wskazywali również na niezwykłe podobieństwo syna do matki. "Ale na tym zdjęciu widać jak Conan do ciebie podobny jest" - czytamy.

Zobacz również: Cichopek i Kurzajewski szaleją w Jordanii. Co warto wiedzieć o tym kraju?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | zdjęcia gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy