Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska tak szaleje w Egipcie!

Dagmara Kaźmierska spędza obecnie lato w ukochanym Egipcie, gdzie niedawno kupiła posiadłość. Gwiazda chętnie chwali się, jak spędza wolny czas i tym razem zaskoczyła nagraniem prosto z morza!

Dagmara Kaźmierska spędza wakacje w Egipcie

 Dagmara Kaźmierska tak jak postanowiła, tak zrobiła - przeniosła większość swojego życia do Egiptu, w którym jakiś czas temu bez granic się zakochała. 

Obecnie gwiazda "Królowych życia" spędza tam wakacje i widać, że bawi się doskonale. 

Dagmara Kaźmierska publikuje ochoczo zdjęcia i nagrania w swoich mediach społecznościowych, gdzie pokazuje jak spędza czas w egzotycznym kraju. 

Widać, że urlop jej sprzyja, bo Dagmara Kaźmierska wygląda na szczęśliwą. Ostatnio opublikowała nagranie, na którym wynurza się z wody po pływaniu. 

Internautom bardzo spodobało się nagranie i nie szczędzili gwieździe komplementów. 

Reklama

Coraz więcej osób śledzi profil Dagmary, bo gwiazda może pochwalić się milionem obserwujących. Nic w tym dziwnego, bo życie "królowej życia" jest niezwykle barwne i ekscytujące. 

Fani zastanawiają się, czy faktycznie Dagmara Kaźmierska zdecyduje się na całkowite przeniesienie swojego życia do Egiptu. To mogłoby oznaczać koniec jej pracy dla TTV, co byłoby ciosem dla widzów "Królowych życia".

***
Zobacz również:

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" ma narzeczonego  

Dagmara Kaźmierska niczym Sabrina kusi w seksowym stroju!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje