Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska w Afryce. Pokazała nagranie z safari

Dagmara Kaźmierska uwielbia podróżować po świecie. Obecnie wraz z bliskimi osobami wypoczywa w Afryce, gdzie wspólnie przywitali nowy rok. "Królowa życia" postanowiła podzielić się z fanami relacją z safari, a jej nagranie zrobiło istną furorę. Internauci nie mogli oderwać wzroku od pięknych widoków.

"Królowa życia" zwiedza świat

Dagmara Kaźmierska zdobyła popularność dzięki programowi "Królowe życia". Szybko zyskała sympatię widzów i stała się jedną z ich ulubionych postaci. Mimo że produkcja została zawieszona, grono fanów Dagmary Kaźmierskiej stale się powiększa. 

"Królowa życia" aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoją codzienność. Fani mogą oglądać, co robi na co dzień i jak spędza wolny czas. Dagmara Kaźmierska często podróżuje po świecie, a swoje zagraniczne wyjazdy relacjonuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na instagramowym profilu publikuje również ujęcia z synem, który niejednokrotnie pojawił się w programie u boku mamy. 

Reklama

Tym razem "Królowa życia" wraz z synem Conanem oraz jego dziewczyną Ewą wybrała się do Afryki, gdzie wspólnie przywitali nowy rok. Sylwestra spędzili w Mombasie w Kenii, a Dagmara Kaźmierska od razu podzieliła się z fanami zdjęciem z imprezy i przy okazji złożyła im noworoczne życzenia.

Dagmara Kaźmierska na safari

"Królowa życia" będąc w Afryce, postanowiła wybrać się na safari. Wyprawę zrelacjonowała na Instagramie i opublikowała krótkie nagranie z Kenii, które zachwyciło internautów. "Ciężko, czasem i bez wody. Ale na WOLNOŚCI. Przeżyliśmy dziś wspaniały dzień na safari. Pełne dostojności zwierzęta i my maluczcy. Dobrej nocy Kochani. Ps. Pawiany rozbiły bank" - napisała pod postem. 

Instagramowy profil Dagmary Kaźmierskiej obserwuje 1,1 mln osób, a więc każdy jej post cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tak też było i tym razem, a internauci nie mogli przejść obojętnie. "Ale tam pięknie jak w bajce. Super", "Cudowne", "Piękna jest ta Kenia, "Piękno samo w sobie" - można przeczytać pod nagraniem. 

***

Zobacz także:

Aleksandra Żebrowska pokazała intymne zdjęcie. W komentarzach burza

Kim Kardashian na zdjęciu z synem. Zapozowała bez makijażu

Chloe Ferry kusi w białym topie. Fani oniemieli


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy