Dagmara Kaźmierska w Afryce. Pokazała nagranie z safari

Dagmara Kaźmierska uwielbia podróżować po świecie. Obecnie wraz z bliskimi osobami wypoczywa w Afryce, gdzie wspólnie przywitali nowy rok. "Królowa życia" postanowiła podzielić się z fanami relacją z safari, a jej nagranie zrobiło istną furorę. Internauci nie mogli oderwać wzroku od pięknych widoków.

Aktualnie Dagmara Kaźmierska wypoczywa w Afryce
Aktualnie Dagmara Kaźmierska wypoczywa w AfrycePawel Wodzynski/East NewsEast News

"Królowa życia" zwiedza świat

Dagmara Kaźmierska zdobyła popularność dzięki programowi "Królowe życia". Szybko zyskała sympatię widzów i stała się jedną z ich ulubionych postaci. Mimo że produkcja została zawieszona, grono fanów Dagmary Kaźmierskiej stale się powiększa.

"Królowa życia" aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoją codzienność. Fani mogą oglądać, co robi na co dzień i jak spędza wolny czas. Dagmara Kaźmierska często podróżuje po świecie, a swoje zagraniczne wyjazdy relacjonuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na instagramowym profilu publikuje również ujęcia z synem, który niejednokrotnie pojawił się w programie u boku mamy.

Tym razem "Królowa życia" wraz z synem Conanem oraz jego dziewczyną Ewą wybrała się do Afryki, gdzie wspólnie przywitali nowy rok. Sylwestra spędzili w Mombasie w Kenii, a Dagmara Kaźmierska od razu podzieliła się z fanami zdjęciem z imprezy i przy okazji złożyła im noworoczne życzenia.

Dagmara Kaźmierska na safari

"Królowa życia" będąc w Afryce, postanowiła wybrać się na safari. Wyprawę zrelacjonowała na Instagramie i opublikowała krótkie nagranie z Kenii, które zachwyciło internautów. "Ciężko, czasem i bez wody. Ale na WOLNOŚCI. Przeżyliśmy dziś wspaniały dzień na safari. Pełne dostojności zwierzęta i my maluczcy. Dobrej nocy Kochani. Ps. Pawiany rozbiły bank" - napisała pod postem.

Instagramowy profil Dagmary Kaźmierskiej obserwuje 1,1 mln osób, a więc każdy jej post cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tak też było i tym razem, a internauci nie mogli przejść obojętnie. "Ale tam pięknie jak w bajce. Super", "Cudowne", "Piękna jest ta Kenia, "Piękno samo w sobie" - można przeczytać pod nagraniem.

***

Zobacz także:

Polskie pisarki, na które warto zwrócić uwagęINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas