Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska wydała kolejną książkę. Tym razem opowiedziała o więzieniu

Dagmara Kaźmierska niespodziewanie wydała drugą część swojej autobiografii. „Królowa życia” opowiedziała w niej o latach spędzonych „za kratami”. Na uroczystej premierze książki, która odbyła się wczoraj, wyglądała obłędnie. Gwiazda TTV postawiła na bogatą, maksymalistyczną stylizację.

Dagmara Kaźmierska: najpopularniejsza "królowa życia"

Dagmara Kaźmierska to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych bohaterek programu TTV "Królowe życia". Uczestniczka zdobyła sympatię fanów bezkompromisowymi wypowiedziami i poczuciem humoru. Chociaż jakiś czas temu zdecydowała się zakończyć przygodę z show, nie musi bać się o utratę popularności. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion użytkowników. Takie zasięgi robią wrażenie i wiążą się z intratnymi ofertami współpracy. Kaźmierska ma stały kontakt z fanami. Regularnie relacjonuje swoją codzienność.

Zobacz również: Dagmara Kaźmierska mówi o pieniądzach. "Mi nie dał żaden sponsor. Ciężko pracuję"

Reklama

Królowa rozprawia się z kryminalną przeszłością. Nowa książka Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska to osoba, obok której trudno przejść obojętnie. Chociaż dziś wiedzie spokojne i luksusowe życie, nie zawsze tak było. Celebrytka ma za sobą trudną i skomplikowaną przeszłość. Przed laty została skazana prawomocnym wyrokiem za sutenerstwo. Przebywała w Zakładzie Karnym we Wrocławiu. 

Wszystko wskazuje na to, że najpopularniejsza "królowa życia" postanowiła raz na zawsze rozprawić się ze swoją kryminalną przeszłością. Wczoraj premierę miała bowiem druga część autobiografii Dagmary Kaźmierskiej pod tytułem "Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami". Celebrytka tym razem opowiedziała o latach, które spędziła w więzieniu. W opisie książki możemy przeczytać, że gwiazda TTV uznawana jest za "najlepszy przykład resocjalizacji w polskim show-biznesie".  

Zobacz również: Dagmara Kaźmierska nie ma już "indyczej szyi". "Byłam pomarszczona jak jabłko z kopca"

Dagmara Kaźmierska błyszczała na premierze

Z okazji uroczystej premiery książki Dagmary Kaźmierskiej odbyło się spotkanie z autorką, które poprowadziła Odeta Moro. "Królowa życia" na wydarzeniu wyglądała niezwykle szykownie. Dagmara Kaźmierska postawiła na długą, satynową suknię w panterkę. Na ramiona zarzuciła obszerne futro. Gwiazda TTV zaprezentowała również fanom odświeżoną fryzurę. Złote kosmyki ułożyła w grube loki. Kaźmierska nie zapomniała oczywiście o makijażu. Wybrała mocny, wieczorowy make-up.

Zobacz również: Dagmara Kaźmierska: Królowa życia była w piekle. Napisała o tym książkę

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Królowe życia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy