Reklama

Reklama

Daphne Joy zachwyca nowymi zdjęciami. Zrobiło się gorąco!

Daphne Joy na pewien czas zniknęła z niewyjaśnionych przyczyn z przestrzeni medialnej. Okazuje się jednak, że była ukochana 50 Centa właśnie wróciła z nową mocą i... nowymi sesjami zdjęciowymi, które przyprawiły fanów o szybsze bicie serc!

Daphne Joy zniknęła z show-biznesu?

Daphne Joy zyskała popularność, gdy lata temu była związana z raperem, 50 Centem. Choć para rozstała się, to jednak do dziś piękna modelka odcina kupony od sławy. 

 Gwiazda obecnie realizuje się właśnie jako modelka, ale także właścicielka firmy odzieżowej, której ubrania chętnie prezentuje na swoim idealnym ciele. 

Jednak jakiś czas temu celebrytka nagle zniknęła ze swojego konta w mediach społecznościowych. Niespodziewanie jednak po dłuższej przerwie wróciła z nową siłą i zaskoczyła internautów nowymi zdjęciami. 

Daphne Joy i jej gorące zdjęcia

Mimo przerwy nic się nie zmieniło u pięknej Daphne, która niezmiennie zachwyca wyglądem. Na jej profilu pojawiły się zdjęcia w prostych, klasycznych sukienkach, które podkreślają jej kobiece kształty, ale także zdjęcie w zwykłym białym T-shircie i majtkach rozgrzało fanów Joy. 

Reklama

Oczywiście zarówno pod zdjęciami w pięknych kreacjach, jak i w "porannej" stylizacji, fani nie szczędzili swojej ulubienicy komplementów i wyrazili radość z powodu jej powrotu do show-biznesu. 

Daphne Joy uchodzi za dość skrytą osobę i nie wyjawia ona zbyt chętnie sekretów życia prywatnego. Znana jest z maniakalnego oddzielania przestrzeni prywatnej od zawodowej. 

Dlatego też nie wiadomo, co było powodem jej zniknięcia, ale jedno jest pewne - Daphne Joy nawet przez ten czas nie dała o sobie zapomnieć!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daphne Joy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy