Demi Lovato ma nowego pieska

Maluch ma na imię "Batman".

Twórczyni hitu "Cool For The Summer" dostała na swoje 23. urodziny puszystego psiaka, którego zdjęcie zamieściła na Instagramie. Piosenkarka położyła przy nim swoją rękę, aby pokazać, jak jest malutki.

Pod zdjęciem uroczego pupila napisała: "Poznajcie Batmana."

Nowy zwierzak pojawił się w jej domu trzy tygodnie po tym, jak jej pies Buddy, którego jej 34-letni chłopak Wilmer Valderrama otrzymał w grudniu zeszłego roku, został zagryziony przez kojoty na podwórku za jej posiadłością w Kalifornii - podaje serwis plotkarski "TMZ".

Po tym zdarzeniu gwiazda, która przygotowuje się do wydania piątego solowego albumu, na swoim Twitterze zamieściła emocjonalny wpis, w którym wyznała, że jest wdzięczna za to, że Buddy pojawił się w jej życiu.

 - Bardzo trudno nam o tym pisać, ale w zeszłą niedzielę ja i Wilmer straciliśmy naszego małego aniołka Buddy'ego. Odebrał go nam tragiczny wypadek i mimo iż nie wiem, dlaczego tak musiało się stać, to wiem, że Bóg doświadcza nas sytuacjami, które jesteśmy w stanie udźwignąć, więc również teraz pozostajemy silni - napisała.

  - Otaczają nas niesamowici ludzie, a ich miłość i wsparcie są dla nas podporą, której tak bardzo teraz potrzebujemy. Buddy był uwielbiany przez tak wiele osób i mimo iż był małym pieskiem, to w bardzo dużym stopniu wpłynął na nasze życie. W pewnym sensie był dla nas jak człowiek i jesteśmy wdzięczni, że pojawił się w naszym życiu.

  - Nigdy nie zapomnimy o Buddym, a jego duch pozostanie na zawsze żywy w naszych sercach. Spoczywaj w spokoju mój malutki Buddy...

Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje