Reklama

Reklama

Demi Rose szaleje na basenie. „Z dnia na dzień jesteś coraz piękniejsza”

Demi Rose kocha zaskakiwać swoich fanów. Chętnie publikuje w sieci roznegliżowane zdjęcia. Gorące kadry zawsze spotykają się z dużym entuzjazmem obserwatorów instagramowej modelki. Co Demi Rose pokazała tym razem? Miłośnicy jej urody nie mogli oderwać wzroku od ekranów telefonów, gdy zobaczyli efekty najnowszej sesji swojej ulubienicy. „Po prostu zaniemówiłem” - przyznał jeden z użytkowników popularnej aplikacji. Słusznie?

Brytyjska modelka robi karierę na Instagramie. Zarabia krocie

Demi Rose jest brytyjską modelką bielizny i strojów kąpielowych. Ma kolumbijskie korzenie.  Od zawsze pragnęła być częścią rodzimego show-biznesu.  Chciała zostać modelką,  jednak plany pokrzyżował jej niski wzrost. Demi mierzy nieco ponad 150 cm - to zdecydowanie za mało,  by odnaleźć się na światowych wybiegach. Na szczęście w przypadku instagramowej kariery, wzrost nie ma znaczenia.  Liczy się natomiast odwaga i charyzma - tego Rose trudno odmówić.

Demi rozpoczęła budowanie marki osobistej na Instagramie, gdy tylko skończyła 18 lat. Konsekwentnie publikowała odważne zdjęcia, a jej popularność systematycznie rosła. Rose w 2015 roku wystąpiła w teledysku do piosenki DJ Khaleda "How Many Times". Ma na koncie również kilka profesjonalnych okładkowych sesji zdjęciowych. Pojawiła się w magazynach, takich jak: "WorldStarHipHop", "FHM", Nuts czy "Zoo".

Reklama

Obecnie Demi Rose cieszy się luksusowym życiem - podróżuje i otacza się ekskluzywnymi przedmiotami. 27-latka nie musi obawiać się o finanse. Na Instagramie obserwuje ją prawie 20 mln użytkowników. Takie zasięgi wiążą się z wieloma intratnymi propozycjami współpracy.

Tym razem pokazała za dużo? Demi Rose znów eksponuje ciało

Demi Rose, aby utrzymać imponujące zasięgi, musi nieustanie zaskakiwać swoich obserwatorów. Instagramowa gwiazda regularnie publikuje kontrowersyjne zdjęcia. Zazwyczaj pozuje na tle egzotycznego krajobrazu. Tym razem postanowiła dodać efekty sesji zdjęciowej,  zrealizowanej w basenie. Co zaprezentowała?

Demi Rose opublikowała na Instagrmie kilka odważnych kadrów. Widać na nich, jak prezentuje kobiecą figurę, mając na sobie jedynie kuse bikini. Strój skonstruowany jest z cienkich sznureczków i niewiele zasłania. Ponadto Demi przybiera odważne pozy, eksponując niemal nagie ciało. Tym razem pokazała zbyt wiele?  

***
Zobacz również:

Tak wygląda dziś Milagros z serialu "Zbuntowany anioł". Ale zmiana!

Edyta Pazura przeżyła chwile grozy. Opisuje, co stało się na lotnisku

Książę William zdradzał księżną Kate? TikTokerka analizuje sytuację

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy