Reklama

Reklama

Donna D'Errico kusi fanów w przezroczystej bluzce!

Donna D'Errico, modelka i aktorka, znana głównie z serialu "Słoneczny patrol" chętnie dzieli się z fanami fotkami w skąpych kreacjach. Zaledwie kilka dni temu zaskoczyła ich zdjęciem w skórzanym stroju kąpielowym, a teraz rozpaliła ich nową fotką!

Donna D'Errico zdobyła popularność za sprawą roli w serialu "Słoneczny patrol", w którym wcielała się w piękną ratowniczkę i modelkę Playboy'a - Donnę Marco. 

Aktorka znana już była wcześniej z rozbieranych sesji, wykorzystała więc swoje doświadczenie i w serialu kilkukrotnie przewijał się wątek jej nagich zdjęć. Po odejściu z "Baywatch" Donna wystąpiła jeszcze w kilku filmach - na dużym ekranie ostatni raz można było ją zobaczyć w 2019 roku.

W ostatnich latach Donna skupiła się na działalności w sieci - na Instagramie obserwuje ją już ponad 1,4 miliona fanów. Modelka regularnie dzieli się tam z nimi zdjęciami, na których pozuje w skąpych strojach bikini czy seksownej bieliźnie. Fotka, którą wrzuciła właśnie na Instagrama rozpaliła fanów do czerwoności!

Zobacz również: Monika Miller znowu to zrobiła. Tak pozuje na odważnym zdjęciu! 

Reklama

Donna D'Errico w przezroczystej kreacji. Ale kształty!

Donna D'Errico podzieliła się właśnie z fanami zdjęciem, na którym pozuje ubrana tylko w czarną prześwitującą kreację. Strój ten sporo odsłonił, prezentując perfekcyjne, choć nie do końca naturalne wdzięki modelki i aktorki. 

Fani natychmiast zasypali gwiazdę komplementami, zachwyceni fotką:

- "Jesteś tak piękna", "Chcę tylko powiedzieć, że wyglądasz doskonale laleczko", "Wyglądasz nieziemsko", "Niesamowita jak zawsze" - piszą. 

Pewne jest więc, że niedługo Donna znów zaskoczy ich kolejną, odważną fotką! 

Zobacz również: 

Roxie Węgiel szczerze o związku z dużo starszym mężczyzną! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Donna D'Errico | Monika Pietrasińska | Słoneczny patrol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy