Reklama

Reklama

Dziecięce gwiazdy, które wyrosły na piękne kobiety

Rozpoczęcie pracy na scenie, przed kamerą czy na wybiegu w bardzo młodym wieku niesie za sobą duże ryzyko. Wystarczy spojrzeć na członków Klubu Myszki Miki (np. Britney Spears) czy „wychowanków” Disney Channel (Demi Lovato czy Bella Thorne), którzy u progu dorosłości borykali się z problemami psychicznymi, uzależnieniem od alkoholu i narkotyków oraz depresją.

W Polsce również nie brakuje dziecięcych gwiazd zatrudnianych do seriali, filmów, reklam lub zajmujących wysokie miejsca w tzw. talent shows (np. "Mam Talent"). Na szczęście nad Wisłą skala zjawiska jest dużo mniejsza, a nad małymi gwiazdami cały czas czuwają oddani rodzice.

Nie zdarza się raczej, by kilkulatek wyjechał do Warszawy i pozostawał jedynie pod opieką agenta. Młodzi aktorzy i piosenkarze prowadzą raczej zwyczajne życie, od czasu do czasu pojawiając się w studio lub na planie. Dzięki temu lepiej radzą sobie z popularnością i nie odczuwają tak dużej presji, a w życiu dorosłym z powodzeniem kontynuują karierę.

Reklama

Zobaczcie, jak wyglądają i co robią dziś dziewczyny, które debiutowały na ekranie jako kilkulatki. Wszystkie wyrosły na przepiękne kobiety!

Dowiedz się więcej na temat: aktorka | młode polskie gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje