Ewa Lemańska w tym roku skończy 73 lata. Jak dziś wygląda Maryna z "Janosika"?

Ewę Lemańską-Roycewicz Polacy pokochali przed laty za rolę Maryny w serialu „Janosik”. Minęło 49 lat od premiery kultowej produkcji, a 73-letnia aktorka nadal tryska energią i dba o swój wygląd. Seniorka prowadzi konto w mediach społecznościowych gdzie można podejrzeć, jak się zmieniła.

Ewa Lemańska w studiu "Dzień dobry TVN", rok 2013
Ewa Lemańska w studiu "Dzień dobry TVN", rok 2013East News

Rola Maryny - ukochanej głównego bohatera serialu "Janosik", który swoją premierę miał blisko pół wieku temu, była uwielbiana przez widzów. Fani produkcji pokochali ją za naturalność, subtelność i skromność, ale także zachwycali się jej wyjątkową urodą.

Ewa Lemańska - jak potoczyło się jej życie po przygodzie z serialem "Janosik"?

W latach 80. Ewa Lemańska wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędziła wiele lat. W życiu spotkało ją sporo zawirowań i ciężkich chwil - mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że aktorka przed laty wygrała walkę z trzema nowotworami. Ponadto zupełnie zmieniła swoją ścieżkę zawodową.

W latach 80. i 90., próbowała sił w modelingu. Niedługo po tym, gdy udało jej się wyleczyć raka piersi ukończyła szkołę pielęgniarską, a następnie pracowała na Florydzie jako asystentka lekarza. Wkrótce dowiedziała się jednak, że ma guza mózgu, którego również pokonała. Trzecim nowotworem z jakim przyszło zmierzyć się Lemańskiej był czerniak. Gdy aktorka odzyskała siły po chorobach zniknęła z show-biznesu i zaczęła poświęcać się przede wszystkim dbaniu o swoje zdrowie.

Ewa Lemańska - związki

Warto też wspomnieć, że Ewa Lemańska miała też sporo zawirowań w życiu uczuciowym - była trzykrotnie zamężna. Najpierw wyszła za Cezara Kaplińskiego. Po rozwodzie i emigracji związała się z Olgierdem Roycewiczem i małżeństwo to przetrwało czternaście lat. Trzecim mężem Lemańskiej był Anglik - James Rooney, z którym po kilku latach również postanowiła się rozstać.

Ewa Lemańska - jak dziś wygląda?

Ewa Lemańska-Roycewicz dziś jest już seniorką - w tym roku świętować będzie 73 urodziny. Mimo trudnych doświadczeń, nadal tryska energią i czerpie z niego garściami. Nie przestaje też dbać o swój zewnętrzy wygląd - mimo wieku prezentuje się bardzo elegancko i z klasą. Można to wywnioskować ze zdjęć, które publikuje w mediach społecznościowych. Starannie wykonany makijaż, perfekcyjnie ułożona fryzura i uśmiech na twarzy - takim nastawienia do życia mogą z powodzeniem inspirować się jej rówieśniczki!

"Na zdrowie": Seler naciowyPOLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas