Fani "Rolnik szuka żony" insynuują związek Zbyszka i Moniki

W niedzielę TVP wyemitowało finałowy odcinek czwartej serii programu „Rolnik szuka żony”. Wokół uczestników zdążyło narosnąć wiele kontrowersji, a twórcy formatu zrobili wszystko, by finalnie je rozwiać.

Ostatecznie, Małgosia tworzy szczęśliwą parę z Pawłem, Karol wybrał Jagodę (z którą widział się już przed odwiedzinami pozostałych kandydatek!), a Piotr i Kasia spodziewają się dziecka.

Reklama

Widzów zaskoczyło nastawienie Mikołaja, który odnosił się do swoich kandydatek oschle i zadecydował, że dalej będzie szukał miłości.

Zgoła inne emocje budził natomiast Zbyszek. Skromny rolnik trafił na kobiety, które dogryzały mu i nie planowały zostać na wsi.

W przedostatnim odcinku zadeklarował, że nawiązał kontakt z tajemniczą Moniką, "bardzo zgrabną i ładną dziewczyną" - jak sam mówił.

Zbyszek nie szczędził również komplementów na Facebooku koleżankom z programu. Mowa m.in. o 40-letniej Monice, kandydatce Piotrka. Pod jej zdjęciem rolnik napisał: "Na pewno będą komentarze, ale napiszę to PIĘKNIE Monika" (pis. org.).

Wśród fanów nie zabrakło takich, którzy insynuowali związek. "A może to o tej Monice pan mówił?" - mogliśmy przeczytać.

Podczas finałowego odcinka ani Zbigniew ani Monika nie odnieśli się w żaden sposób do rodzących się plotek. Jednak naszą uwagę zwróciło to, że na jednym ze zdjęć uczestnicy programu stoją właśnie obok siebie.

Myślicie, że byliby dobraną parą?

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje