Gosia z "Rolnik szuka żony" w odważnej sukience

Wokół tegorocznej edycji programu „Rolnik szuka żony” nie cichną dyskusje. Zawiedzeni fani otwarcie narzekają na niezdecydowanych uczestników, którzy w programie szukali raczej rozgłosu niż miłości.

Najbardziej obrywa się Karolowi, który na początku był ulubieńcem widzów. Niestety, wszystko zmieniło się, gdy młody rolnik odrzucił wszystkie trzy kandydatki na żonę (religijną Justynę, przebojową Sarę i poukładaną Anię) i zaczął umawiać się z Jagodą.

Reklama

Kontrowersje wzbudziło także zachowanie najstarszego uczestnika - Mikołaja. Ten z kolei nie mógł zdecydować się, kogo wybrać. O jego serce walczyły Janeczka i Tereska, ale ostatecznie nie złożył rewizyty żadnej z pań.

Sporo zamieszania wytworzyło się wokół 38-letniego Piotra. Najpierw dwie kandydatki opuściły jego gospodarstwo (po tym, jak zarzucił jednej z nich, że w programie bierze udział tylko, by zdobyć popularność). Następnie do programu dołączyła Kasia, a rolnik szybko pożegnał piękną i rozsądną Monikę. Chodzą słuchy, że Kasia spodziewa się dziecka Piotrka.

W końcu - chyba najbardziej lubiany przez widzów Zbyszek, który po prostu nie miał szczęścia. Jego kandydatki nie były gotowe na życie na wsi.

Zupełnie inaczej sytuacja wyglądała natomiast u Małgosi - jedynej rolniczki w tej edycji. Dziewczyna zaprosiła do siebie trzech kandydatów: dwóch Pawłów i Dawida. Obyło się bez skandali, kłótni i wzajemnych pretensji. Gosia wybrała ostatecznie 24-letniego Pawła, a ich relacja bardzo dobrze się rozwija.

Gosia jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, a jej profil na Instagramie "Rolnik w szpilkach" obserwuje ponad 13 tys. użytkowników. Rolniczka co prawda nie pokazała jeszcze żadnego wspólnego zdjęcia z Pawłem (najpewniej nie może tego zrobić przez wzgląd na kontrakt z TVP), chętnie chwali się za to fotografiami przygotowywanych przez siebie potraw.

Ostatnio natomiast wrzuciła fotkę, na której pozuje w krótkiej czarno-złotej sukience. Fani dosłownie rozpływali się w zachwytach nad urodą rolniczki, pisząc m.in. (pis. org.): "Wyglądasz jak milion dolarów", "Najbardziej stylowa rolniczka jaką widziałam" czy "Piękna kobieta z Ciebie Gosiu".

Zgadzacie się z nimi?

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje