Reklama

Reklama

​Gwen Stefani i Blake Shelton rozpoczynają przygotowania do ślubu

Zaręczeni pod koniec października już na początku grudnia zgodnie twierdzą, że są gotowi do ślubu. Nie tylko w tej kwestii są zresztą jednomyślni. Jak bowiem informuje magazyn "PEOPLE", obydwoje nie chcą wystawnego wesela, tylko skromną, rodzinną, intymną uroczystość.

Niecałe dwa miesiące po tym, jak 44-letni gwiazdor country i 51-letnia piosenkarka zaręczyli się na ranczo Sheltona w Tishomingo w stanie Oklahoma, para już zaczyna snuć plany związane ze ślubem. Źródło, na które powołuje się magazyn poświęcony tematyce gwiazd i show-biznesu, twierdzi, że dojdzie do niego szybciej niż wszyscy się spodziewają. Dlaczego? Zarówno Gwen Stefani, jak i Blake Shelton są już gotowi na to, aby powiedzieć sakramentalne "Tak" i wziąć na siebie odpowiedzialność za drugą osobę. Zgodni są także w kwestii wesela - obydwojgu marzy się romantyczna uroczystość, bez niepotrzebnego rozmachu. Taka, w której udział wezmą tylko najbliżsi.

Reklama

Para poznała się i zakochała na planie "The Voice" w 2015 roku. Połączyło ich podobne doświadczenie, obydwoje byli bowiem poranieni rozwodami, głodni wsparcia i nadziei, że jeszcze w życiu spotka ich miłość. Początkowo tylko się przyjaźnili, ale po niezbyt długim okresie stali się sobie tak bliscy, że w miejscu sympatii pojawiło się znacznie silniejsze uczucie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje