Reklama

Reklama

Gwiazda "Królowych życia" pozuje w stroju kąpielowym

Na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej pojawiły się nowe zdjęcia z wakacji. Uczestniczka popularnego programu TTV postawiła na odpoczynek w promieniach słońca i jak widać bawi się wyśmienicie.

Dagmara Kaźmierska jest dobrze znana widzom programu "Królowe życia". Kobieta prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z obserwatorami codziennością ale i ważniejszymi wydarzeniami z życia. Instagramowy album celebrytki śledzi aż 1,1 mln osób. Choć jesienią na ekranie nie zobaczymy już nowych odcinków telewizyjnego show, celebrytka wciąż pozostaje aktywna w sieci.

Czytaj też: Dagmara Kaźmierska polską Pamelą Anderson

Reklama

47-latka w mediach społecznościowych obszernie relacjonuje swoje wyjazdy, wakacje, projekty i chwile spędzone w gronie najbliższych. Na publikowanych zdjęciach często dostrzec możemy jej przyjaciół i syna, z którym jest mocno związana. Gwiazda popularnego programu chętnie dzieli się z fanami swoim szczęściem i małymi sukcesami. Ostatnio na Instagramie relacjonowała np. otwarcie lodziarni - "Beza krówka".

Zobacz również: Jak zmieniła się Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska pokazuje wdzięki na łódce

Jednym z najświeższych postów jest zdjęcie, na którym widzimy, że gwiazda "Królowych życia" w promieniach słońca relaksuje się na łódce w Egipcie. Ma na sobie strój kąpielowy w panterkę, złotą biżuterię, a jej długie blond włosy są rozpuszczone i rozwiane. Kobieta na wakacjach może pochwalić się piękną opalenizną i atrakcyjną sylwetką. W tle malowniczy krajobraz sprawia, że zdjęcie wygląda niczym pocztówka. Pod postem uczestniczka show przesyła pozdrowienia swoim bliskim.

Malowniczy kadr przyciągnął uwagę tysięcy internautów. 

Fani są oczarowani wyglądem 47-latki - komentarzy pod postem z komplementami nie brakuje.

Jak widać zachwytom nie ma końca. Followersi zazdroszczą celebrytce nie tylko świetnego wyglądu ale i gorących wakacji. Jak widać, gwiazda "Królowych życia" chce wykorzystać urlop jak najlepiej i nie tracić ani jednej z chwil. A jak wam podobają najnowsze zdjęcia gwiazdy?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Królowe życia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy