Reklama

Reklama

Jessica Alves pokazała się po operacji. Jej twarz jest zmasakrowana

Jessica Alves to brazylijsko-brytyjska osobowość telewizyjna, która przeszła dziesiątki operacji plastycznych, aby zmienić jej wygląd. Tym razem także nie powstrzymała się od kolejnej zmiany i niestety, jej twarz po kolejnym zabiegu nie wygląda zbyt dobrze.

Jessica Alves pokazała twarz po operacji. Fani nie tego się spodziewali

Posiniaczona i opuchnięta Jessica Alves zrobiła w poniedziałek nieśmiały krok, by pokazać swoją nową twarz, po kolejnej już operacji. 

 Brazylijska osobowość telewizyjna, wcześniej znana jako Rodrigo, zanim przeszła operację korekty płci, podczas ostatniego publicznego wystąpienia pokazała się światu z wyraźnym obrzękiem i siniakami wokół obu oczu.

38-letnia Jessica Alves wyruszyła w podróż do Azerbejdżanu na zabieg, który, jak twierdzi, dał jej te same oczy w kształcie migdałów, którymi może pochwalić się supermodelka Bella Hadid.

Teraz trudno stwierdzić, czy faktycznie operacja się powiodła, bo jej twarz przez obrzęk i siniaki, zmieniła się nie do poznania. 

Reklama

Jessica, witając gapiów przed swoim hotelem w stolicy Azerbejdżanu, Baku, wyglądała na wyraźnie zmęczoną, zdejmując okulary przeciwsłoneczne - całkowicie odsłaniając spuchnięte oczy. 

Gwiazda najwyraźniej próbowała odwrócić uwagę osób czekających na nią pod hotelem, imponującym dekoltem, ale ta sztuczka chyba tym razem się nie powiodła... 

***

Zobacz także: 

Demi Rose w hicie tego lata. Co za strój!

Małgorzata Rozenek zachwyca w kwiecistej sukience. Ten model jest idealny dla pań po 50-tce!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jessica Alves

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy