Reklama

Reklama

Julia Wieniawa radzi rodzicom, jak powinni wychowywać dzieci

Ale przyznała, że czasem zdarzało się, że nie chciała respektować rodzicielskich zakazów. 

Reklama

- Kazali mi wracać z imprez przed 22.00, żebym jeszcze przyjechała metrem, a ja zawsze prosiłam, czy mogę spać u koleżanki - wspomniała aktorka.

Takich sytuacji musiało być całkiem sporo, bo w 2017 roku w rozmowie z JastrzabPost.pl, 19-letnia wówczas Wieniawa mówiła: 

- Kiedyś byłam bardziej imprezowa, teraz troszeczkę to ze mnie zeszło, takie FOMO, czyli fear of missing out (obawa, że coś nas omija - red.), jest już dawno za mną. Zaczęłam rzeczywiście bardzo wcześnie imprezowanie, teraz wolę ze znajomymi spotykać się w ciągu dnia. 

Na kilka miesięcy przed egzaminami maturalnymi, do których przystąpiła w 2017 roku, w mediach co chwilę pojawiały się informacje o tym, że zamiast się uczyć, Julia Wieniawa imprezuje, pracuje lub wyjeżdża. O jej powodzenie na egzaminie dojrzałości miał się martwić nawet ówczesny chłopak gwiazdy, Antoni Królikowski. 

Aktorka zdementowała jednak później te doniesienia: 

- Nie mają pojęcia o tym, że ja codziennie chodziłam na korki. Codziennie po planie zdjęciowym, siedziałam do północy na korkach z matmy. Pisałam wypracowania z polskiego. Ja się dobrze uczyłam, byłam w bardzo dobrej szkole. Ale o tym jakoś się nie wspomina - stwierdziła aktorka w rozmowie z "Galą" w 2017 roku.

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje