Justyna z "Rolnik szuka żony" pokazała seksowne zdjęcie

Justyna Szywała jest jedną z najbardziej charakterystycznych (a tym samym kontrowersyjnych) uczestniczek, uwielbianego przez Polaków, programu „Rolnik szuka żony”.

Utalentowana florystka zrobiła na rolniku Karolu ogromne wrażenie. Podczas pierwszych spotkań pary dało się wyczuć wzajemną fascynację, a Justyna deklarowała przed kamerami, że znalazła idealnego kandydata na męża.

Reklama

Niestety, z czasem okazało się, że uczestnicy nie dogadują się tak dobrze, a Karol skierował swoje uczucia w stronę Sary. Justyna jest wyraźnie rozczarowana takim obrotem sprawy i wciąż próbuje walczyć o względy rolnika.

Ostatnio postanowiła również założyć sobie na Facebooku specjalny profil "Justyna z Rolnik Szuka Żony 4", przez który komunikuje się z fanami.

Jak do tej pory największe poruszenie wśród obserwatorów wywołało zdjęcie Szywały sprzed kilku lat, na którym pozuje w bardzo odważnej kreacji, odsłaniającej ramiona i biust.

Fotografia pochodzi z wyborów Miss Ziemi Elbląskiej, w których Justyna zajęła 5. miejsce. Zainteresowanie wzbudziło nie tylko samo zdjęcie, ale też opis autorstwa uczestniczki.

"Rozumiem, jeśli na obrządek ubrałabym taką kreację, to mogę stwierdzić, że zbyt sexi. Ale taka dżinsowa kiecka, którą miałam w ŁoBoże to dla mnie ok." - skwitowała Szywała. Tym samym nawiązała do zarzutów Karola, który wytknął jej przed kamerą niestosowny strój.

Wszystkim fanom programu "Rolnik szuka żony" polecamy profil Justyny na Facebooku. Pojawia się na nim coraz więcej interesujących zdjęć uczestniczki.

Której parze kibicujecie najbardziej?

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | Justyna Szywała

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje