Reklama

Reklama

Karnawał w pełni

GAFY

Dzień Babci już za nami...

Monika Richardson (40) Długa suknia czasem dodaje lat... I tak jest w tym przypadku. Kobaltowy odcień niebieskiego korzystnie podkreśla karnację blondynki, ale wymaga nowoczesnych wykończeń. Obramowanie sukni koronką sprawia, że kreacja robi wrażenie "babcinej". Przy fasonie z długim rękawem przydałoby się też bardziej podkreślić kobiece kształty.

Czerwień (nie) glamour

Reklama

Anna Gzyra (28) Czerwień nie zawsze jest sexy! Długa suknia z falbanką pod szyją nie podkreśla urody aktorki. Workowaty krój burzy proporcje sylwetki i skraca szyję, a kreacja wygląda na za dużą na tak drobną figurę! Dodatkowy minus za czarne buty, które przy lekkim materiale wydają się zbyt ciężkie. Czerwień podkreśla wszelkie niedoskonałości cery, dlatego makijaż powinien być perfekcyjny!

Pierzasta wpadka

Małgorzata Walewska (47) Podstawowa zasada przy kreacjach z satyny brzmi: nie mogą być opięte! Połyskujące materiały odbijają światło niczym lustro, bezlitośnie uwydatniając każdą fałdkę! Krągłości dodatkowo podkreśla szew biegnący przez środek sukni. Co gorsza, pierzasty kołnierz mocno skraca szyję i "odcina" ją od reszty tułowia. Nie pomogła nawet broszka...

Natalia Jaroszewska - projektantka, absolwentka łódzkiej ASP. Od ponad 10 lat ubiera gwiazdy, a swoje autorskie kolekcje prezentuje w Polsce i za granicą.

SHOW 3/2013

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama