Reklama

Reklama

Kasia Warnke naga na pokazie Zienia

Maciej Zień należy do nielicznej grupy polskich projektantów, którzy nie muszą martwić się o zainteresowanie mediów oraz rodzimych gwiazd.

Od jego debiutu minęło już 18 lat, a największa popularność Zienia przypada na lata 2010-2012. Wtedy to został zakwalifikowany do pokazów w ramach paryskiego tygodnia mody, ogłoszono go "Projektantem roku" i znalazł się na liście najbardziej wpływowych mężczyzn magazynu "Gentelman".

W tym czasie polskie czerwone dywany roiły się od kreacji projektanta. Jego suknie z dumą nosiły m.in. Grażyna Torbicka, Aneta Kręglicka, Justyna Steczkowska czy Małgorzata Kożuchowska.

Reklama

W 2013 roku o Zieniu mówiło się jako o pierwszym polskim skandaliście. Wszystko przez pokaz kolekcji "Jestem", który odbył się w... kościele (parafia św. Augustyna w Warszawie).

Dwa lata później projektant musiał zmierzyć się natomiast z oskarżeniami o kradzież. Ostatecznie, sprawę udało się załagodzić, a sam Maciej skupił się na życiu prywatnym. Wziął ślub z Brazylijczykiem Anthone'm Candido Rio Copacabaną. Niestety, związek rozpadł się w lipcu 2017 roku.

Wtedy też ukazała się biografia projektanta pt. "WięZIEŃ sukcesu".

Ostatnio natomiast odbył się pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. I tym razem nie obyło się bez skandalu! Mowa o odważnym performansie z udziałem Katarzyny Warnke.

Aktorka, znana z filmów Patryka Vegi, rozebrała się bowiem na oczach wszystkich zgromadzonych gości (w tym jej, o 10 lat młodszego, męża - Piotra Stramowskiego).

Na Warnke został skierowany reflektor, a jej nagie ciało przysłaniały jedynie delikatne cienie. Do aktorki w pewnym momencie podszedł sam projektant i nałożył na nią suknię pochodząca z prezentowanej kolekcji.

Myślicie, że nagość to wciąż dobry sposób na autopromocję?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy