Kasia z "Rolnika" ma nowego chłopaka? Znacie go!

Czwarta edycja programu „Rolnik szuka żony” obfitowała w kontrowersje i nieporozumienia. Sprawy między Karolem i Sarą oraz Mikołajem i jego kandydatkami nadal nie zostały do końca wyjaśnione.

Inaczej rzecz przedstawia się w przypadku Piotra i jego dwóch potencjalnych żon: znanej z innych programów randkowych Emilii oraz jej koleżanki Katarzyny z Radomia.

Reklama

Dość szybko okazało się, że kobiety wzięły udział w programie nie po to, by zdobyć serce 38-letniego rolnika. Przed kamery przyciągnęła je wizja łatwej popularności.

Kasia, o której tata Piotrka powiedział, że "ma rzęsy jak u krowy" nadal prowadzi swojego fanpage’a na Facebooku. Internauci mogą zobaczyć na nim, jak wygląda podwórko kobiety zimą lub zapoznać się z serią jej zdjęć wykonanych w łazience.

Jedna z najnowszych fotografii Katarzyny mocno zaintrygowała fanów programu. Mowa o zdjęciu, na którym rzeszowianka pozuje z Jakubem, znanym z drugiej edycji "Rolnika".

Mężczyzna zabiegał wtedy o serce Anny. Brał także udział w innym programie dla singli pt. "Pierwsza randka".

Wygląda na to, że Katarzyna i Kuba mają się ku sobie. Niektórzy fani już złożyli im gratulacje, natomiast sami zainteresowani na razie nie komentują sprawy.

Myślicie, że mają szansę na miłość?

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje