Reklama

Kate Hudson zamieściła na Instagramie nagie zdjęcie

37-letnia aktorka poszła w ślady Kim Kardashian West i Chrissy Teigen.

37-letnia aktorka zamieściła w czwartek na Instagramie swoje seksowne zdjęcie. Pretekstem do jego publikacji była radość z nadchodzącego weekendu.

Zdjęcie, na którym pozuje w cieniu tyłem do kamery, z jedną ręką na biodrze, a drugą w powietrzu, podpisała w następujący sposób: "#tbt #szczęśliwa #MIŁOŚĆ #prawiepiątek cred @darren_ankenman".

Piękna blondynka jest dumna ze swojego ciała i jakiś czas temu napisała książkę zatytułowaną "Pretty Happy: Healthy Ways to Love Your Body", która mówi o tym jak pokochać swoje ciało.

Mówiąc o tym, jak ważne jest, aby czuć się komfortowo we własnej skórze, gwiazda wyznała: - Nigdy nie jest za późno, żeby odnaleźć w sobie siłę.

Gwiazda filmu "U progu sławy", która jest córką hollywoodzkich gwiazd Goldie Hawn i Billa Hudsona, twierdzi, że jej matka nauczyła ją akceptować swoje ciało.

Powiedziała: - Moja mama zawsze podziwiała piękno kobiecego ciała i nauczyła mnie pewności siebie. Gdy zaczęłam dorastać i nabierać kobiecych kształtów, to cieszyłyśmy się z tego.

Gwiazda wyznała wcześniej, że lubi być naga, ponieważ jej rodzina nigdy nie miała problemu z nagością.

Powiedziała: - Moja rodzina nigdy nie miała problemu z nagością, dlatego wolę być naga niż ubrana. Ubrania mnie ograniczają. Gdy jestem w domu, to lubię być naga.

- Jeśli ktoś jest tancerką, to czuje się komfortowo w swojej skórze... a moja mama była tancerką.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy