Reklama

Reklama

Kobieta według Czerkawskiego

Potrafi zachować się w każdej sytuacji. Potrafi być wyrozumiała, ale też potrafi podnieść głos, ma swoje zdanie; która wierzy w siebie, jest pewna siebie, ufa swojemu partnerowi - taka według Mariusza Czerkawskiego jest kobieta z klasą.

Słynny hokeista podkreślił w rozmowie z INTERIA.PL, że określenia te dotyczą każdego człowieka z klasą, również mężczyzny. - Nie da się tego rozszufladkować i wsadzić na inną półkę - wyjaśnił.

A jaki jest prawdziwy mężczyzna? Mariusz Czerkawski stwierdził z uśmiechem, że to bardzo podchwytliwe pytanie. Ale wybrnął z niego porównując typy męskich charakterów do gwiazd filmowych. - To zależy od kobiet, które preferują określonych mężczyzn. Czy to jest George Clooney na przykład - typ taki bardziej wyzywający, samotnik, ciężki do zdobycia, mający ponad 40 lat, który nie szuka żony. Jest Brad Pitt, który sie rozkochuje, a później się rozwodzi. Jest oczywiście Mel Gibson, który jest wspaniałym mężem, ojcem...

Choć lepiej nie trzymać się stereotypów. - Wydaje mi się jednak, że kobiety lubią mieć "miksy", tak samo zresztą jak mężczyźni, który wolą nie mieć "jednostronnej" kobiety, która jest albo tylko w domu i przy garnkach, albo po prostu wspaniała w łóżku. Jakąś niesamowitą kocicą, czy spokojną kobietą. "Miks" i zrównoważenie w życiu, tak samo u mężczyzn, jak i w zachowaniu kobiet jest - wydaje mi się - najbardziej sensowne - dodał.

Reklama

Zresztą, kto wie więcej o mężczyznach, niż czytelniczki serwisu Kobieta... - Trzeba zapytać kobiet, co to znaczy być prawdziwym mężczyzną. Zapewnić byt, zarabiać pieniądze? Bronić jej w dyskotece? Czy po prostu głaskać po plecach? Czy gotować w domu kolację? Czy przyrządzić śniadanie? To już zależy od was...

Jeden z najsłynniejszych polskich sportowców nie tylko wymaga od innych trzymania się pewnych zasad, jak uczciwość, bronienie własnego zdania, bycie człowiekiem godnym zaufania, ale sam stara się żyć w zgodzie z samym sobą. - Dla mnie najważniejszym zawsze było być uczciwym, robić to tak, by nie krzywdzić innych ludzi. Dawać z siebie wszystko, jeżeli już do czegoś dążymy. To jest najważniejsze - mieć charakter, to znaczy postępować według swojego sumienia. Mam nadzieję, że sporo ludzi tak robi.

I nigdy się nie poddawać. - W życiu każdego człowieka pojawiają się trudne chwile. Wtedy najważniejsza jest wiara w siebie. Zająć się czymś, nie siedzieć, płakać i myśleć "co by było, gdyby...", tylko wziąć się do pracy, próbować coś zmienić. Czy to jest praca, czy dzwonienie do przyjaciół, czy to jest rozmowa z rodzicami, rodziną, żoną, kobietą, najlepszym kolegą - to na pewno pomaga.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje