Reklama

Reklama

Książę Louis kończy 4 latka! Opublikowano urocze zdjęcie

Syn Księżnej Kate i Księcia Williama 23 kwietnia obchodzi czwarte urodziny! Choć wszyscy doskonale pamiętamy jego zdjęcia jako maleńkiego dziecka, dziś jest już sporym chłopakiem. Wystarczy spojrzeć na fotografie, które z okazji urodzin księcia Louisa opublikowano na instagramowym profilu Duke and duchess of Cambridge.

Książę Louis obchodzi czwarte urodziny

O godzinie 11.01, 23 kwietnia 2018 na świat przyszedł książę Louis (jego pełne imię w spolszczonej wersji to: Ludwik, Artur, Karol). Syn Księżnej Kate i Księcia Williama jest piąty w kolejce do brytyjskiego tronu.

Louis jest trzecim, najmłodszym dzieckiem Kate i Williama. Jego starsze rodzeństwo to 8-letni książę George i 6-letnia księżniczka Charlotte. Jak zauważają fani, śledzący życie "royalsów" Louis zdecydowanie rzadziej niż swoje rodzeństwo pokazuje się publicznie. Być może rodzice chcą zachować tak wiele prywatności małego chłopca, jak tylko jest możliwe. 

Reklama

Urodzinowe zdjęcie księcia Louisa

Jednak z okazji czwartych urodzin Kate i William zrobili wyjątek. Na instagramowym profilu Duke and duchess of Cambridge opublikowano zdjęcie, na którym widać jak książę Louis wygląda dziś.

Fotografia przedstawia biegnącego plażą chłopca, ubranego w zielone szorty i szary sweter, ozdobiony wzorem  w z kolorowych gwiazdek. Patrząc na uśmiechnięta twarz chłopca chciałoby się pomyśleć, że pomimo swojego tytułu, dziedzictwa i przyszłości, którą w dużym stopniu determinowało będzie urodzenie, jest szczęśliwym i beztroskim dzieckiem.

Na jego małej buzi nietrudno również dopatrzeć się podobieństwa do księcia Williama. Fani w komentarzach podkreślali zaś jego podobieństwo ze starszym bratem  - księciem Georgem

Fotograficzna pasja księżnej Kate

Autorką urodzinowego zdjęcia księcia Louisa jest jego mama. Księżna Kate od lat wykonuje okolicznościowe zdjęcia swoich pociech, dokumentuje też codzienne życie rodziny.

Fani księżnej Cambridge wiedzą, że fotografia jest jej wielką pasją. Daje jej wyraz nie tylko na instagramowym profilu, ale również w pozawirtualnej działalności. Żona księcia Williama jest przewodniczącą Royal Photographic Society, w ubiegłym roku zaś, przy współpracy z National Portrait Gallery wydała album, na który składały się zdjęcia, wykonane podczas pandemii. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy