Reklama

Reklama

Książę William i książę Karol byli skłóceni!

Niegdyś wszystko to, co działo się za pałacowymi murami, było skrzętnie skrywaną tajemnicą. Skandale, waśnie i zdrady nie były ujawniane tak łatwo, jak dzieje się to dziś. 

Romans księcia Karola i szczegóły smutnego życia, jakie wiodła u jego boku Diana, wyszły dopiero po latach. 

W przeciwieństwie do kłótni, jakie toczą się od kilkunastu miesięcy między Harrym i jego żoną, a resztą rodziny królewskiej. 

Nie jest tajemnicą, że najbardziej zwaśnieni są ze sobą Harry i William. Ale okazuje się również, że przez te napięcia ucierpiała także relacja Williama z ojcem, księciem Karolem. 

Jednak pandemia, która nie oszczędziła i rodziny królewskiej, zbliżyła do siebie ojca i syna. Oboje przecież chorowali na COVID-19 i martwili się o swoje zdrowie wzajemnie. 

Jak donosi "Daily Mail", Karol zaczął doceniać Williama i jego przyszłą rolę w monarchii. 

Reklama

"Darzy Williama znacznie większym zaufaniem. Zdaje sobie sprawę, że jego panowanie będzie znacznie krótsze niż jego syna. Ważne, żeby William był zaangażowany we wszystkie długoterminowe plany. Spędzają ze sobą więcej czasu i lepiej się dogadują. Czują się dobrze w swoim towarzystwie" - donosi informator gazety. 

Nie bez znaczenia w zmianie relacji ojca z synem, była postawa żony Williama, księżnej Kate. 

To ona próbowała rozmawiać zarówno z teściem, jak i z Williamem i nakłaniała ich, by spędzali więcej czasu razem. Kate kładzie także duży nacisk na rozmawianie o uczuciach i emocjach.

Zachęcała panów do szczerych rozmów i w końcu przyniosło to zamierzony skutek. Wciąż jednak nie do końca wiadomo, jak potoczy się sytuacja związana z Harrym. 

Przez wyprowadzkę do Stanów Zjednoczonych jego kontakt z bratem i ojcem niemal wygasł zupełnie, a przez panującą od niemal roku pandemię, Harry został odcięty od możliwości odwiedzenia rodzinnych stron. 

Czy tutaj również Kate w końcu będzie starała się pogodzić skłócone strony, gdy emocje opadły? Poddani bardzo na to liczą!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje