Kylie Jenner pochwaliła się nowymi zdjęciami. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Kylie Jenner, podczas promocji nowej linii kosmetyków do pielęgnacji, zaliczyła wpadkę. Internauci zarzucają gwieździe, że mocno przesadziła z obróbką graficzną, przez co na zdjęciu ewidentnie czegoś zabrakło. „Gdzie są twoje kolana?” – pytają fani.

Kylie jest najmłodszą przedstawicielką imperium Kardashian-Jenner
Kylie jest najmłodszą przedstawicielką imperium Kardashian-JennerscreenInstagram

Siostry Kardashian wielokrotnie już mierzyły się z komentarzami fanów, w których zarzucano im retuszowanie zdjęć. Kim, Kourtney, Khloe, Kylie czy Kendall słyną bowiem z idealizowania swojego wizerunku na Instagramie.

Kylie Jenner przesadziła z Photoshopem?

Prawdziwą burzę w sieci wywołały mocno przerobione zdjęcia Khloe Kardashian. Internauci przyznawali wtedy, że nie są w stanie rozpoznać gwiazdy.

Głośno było również o zdjęciu Kim Kardashian znad basenu. Wówczas fani zwrócili się do gwiazdy z pytaniem, gdzie podział się jej pępek.

Tym razem oberwało się Kylie Jenner. Celebrytka faktycznie przesadziła z Photoshopem?

"Jeszcze bardziej przerobione, niż zazwyczaj"

Niedawno Kylie Jenner zamieściła na Instagramie zdjęcia, na których promuje nową linię swoich kosmetyków do pielęgnacji skóry o zapachu lawendy. Na fotografiach gwiazda pozuje w jednoczęściowym, ażurowym kostiumie w kolorze liliowym oraz transparentnych szpilkach.

Kylie Jenner, podczas promocji nowej linii kosmetyków do pielęgnacji, zaliczyła wpadkę
Kylie Jenner, podczas promocji nowej linii kosmetyków do pielęgnacji, zaliczyła wpadkęscreenInstagram

Większość internautów jest zachwycona najnowszymi zdjęciami gwiazdy. Wśród tego grona znalazło się jednak kilka, nieco bardziej spostrzegawczych osób. Zaniepokojeni fani zwrócili uwagę na fakt, iż celebrytka mocno zaszalała z programem graficznym, przez co ze zdjęcia całkowicie zniknęły jej kolana.

Gdzie są jej kolana?
To zdjęcie jest jeszcze bardziej przerobione niż zazwyczaj
pisali.
„Ewa gotuje”: Naleśniki z sosem bolońskimPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas