Misiek Koterski został ojcem!

Marcela Leszczak (25 l.) i Misiek Koterski (37 l.) właśnie doczekali się pierwszego dziecka. Szczęśliwi rodzice pochwalili się narodzinami syna na Instagramie.

Para poznała się 1 stycznia 2017 roku w teatrze. Jak przyznaje Koterski, była to miłość od pierwszego wejrzenia. "Przez cały spektakl myślałem tylko o niej i myślałem, gdzie ona tam siedzi i serce biło szybciej, jak w filmie, jak w najpiękniejszych filmach o miłości" - wspomina.

Reklama

Misiek postanowił, że nie ma na co czekać i już po 23 dniach znajomości, oświadczył się Marceli. Na początku sierpnia zakochani podzielili się natomiast z fanami informacją o ciąży modelki.   

Ich syn przyszedł na świat wczoraj. Pierwsze zdjęcie dziecka zamieścił na Instagramie wzruszony ojciec. Koterski podziękował również publicznie swojej narzeczonej. "Kochanie jesteś mistrzem świata, moim bohaterem, idolem, wydałaś dzisiaj na świat największy cud mojego życia, owoc naszej miłość. Dziękuje za twoje poświęcenie i twoją odwagę, kobiety rządzą. Kocham Cię" - napisał.

Młodym rodzicom składamy serdeczne gratulacje!

Dowiedz się więcej na temat: Michał Koterski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje