Reklama

Reklama

Naga Bella Hadid pozuje z pieskiem

Bella Hadid jest nie tylko jedną z najpopularniejszych modelek młodego pokolenia. 21-latka śmiało może nazywać się także influencerką – ubrania, które zakłada, błyskawicznie znikają ze sklepowych półek.

Miarą sukcesu modelki jest chociażby liczba obserwujących ją na Instagramie użytkowników. O zawrotnych 16 milionach fanów polskie gwiazdy mogą tylko pomarzyć.

Bella nie zadowala się jednak takim stanem rzeczy i robi wszystko, by mówiło się o niej jeszcze więcej. Przykładem na świetne działanie marketingowe modelki jest jej najnowsza fotka, którą w sieci podzieliła się stylistka gwiazdy - Mimi Cuttrell.

Możemy zobaczyć uśmiechniętą modelkę, pozującą w przebieralni. Co ciekawe, Hadid jest niemal całkiem naga (na ma sobie jedynie beżowe stringi), a biust przysłania, trzymając w rękach małego pieska.

Reklama

Stylistka podpisała zdjęcie następująco: "pierwsze zakupy szczeniaczka". Wygląda więc na to, że Bella ma po prostu nowego pupila. Tego samego dnia, ubrana w płaszcz od Burrbery modelka, przechadzała się z nim po ulicach Nowego Jorku.

Myślicie, że dobrze zaopiekuje się zwierzakiem? My mamy taką nadzieję!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bella Hadid

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy