Reklama

Reklama

Natural challenge Patricii Kazadi to hit TikToka. Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna już go podjęły!

Patricia Kazadi wyznała niedawno, że nie zawsze w pełni akceptowała swój naturalny wygląd. To właśnie dlatego postanowiła nagrać piosenkę "Natural", która stała się viralem na TikToku. Coraz więcej gwiazd pokazuje się bez makijażu, tańcząc do tej piosenki. Zrobiły to już m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna i Anna Lewandowska!

Patricia Kazadi, która niedawno nagrała teledysk do utworu "Natural", wyznała fanom na TikToku, że kilka lat temu pokazywanie się bez makijażu i w swoich naturalnych kręconych włosach wcale nie było dla niej takie oczywiste i łatwe. 

Dziś na szczęście artystka w dużym stopniu akceptuje już swój wygląd i lubi swoją naturalną fryzurę, jednak musiała przejść drogę, aby osiągnąć ten stan. 

Gwiazda zrozumiała, że coś jest nie tak, kiedy przestała się sobie podobać bez zmieniających wizerunek filtrów na Instagramie, które np. modyfikują owal i rysy twarzy, powiększają optycznie usta i oczy. 

Reklama

Patricia Kazadi przeszła długą drogę do samoakceptacji

Patricia Kazadi zauważyła, że w pewnym momencie "zatraciła tę zdrową granicę". Na szczęście w porę się ocknęła i dlatego też postanowiła nagrać swoją piosenkę. 

Gwiazda podkreśla, że w upiększaniu swojego wyglądu za pomocą makijażu czy prostowaniu włosów nie ma jej zdaniem niczego złego, pod warunkiem, że bez tego wszystkiego również siebie akceptujemy.

Natural challenge gwiazd na TikToku. Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna też się do niego przyłączyły!


Coraz więcej gwiazd decyduje się pójść śladem Patricii Kazadi, pokazując się fanom w naturalnym wydaniu. 

Na TikToku zrobiły to już m.in. Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna, a ich filmiki zyskały mnóstwo polubień od followersów

Czy wy też zdecydujecie się na podjęcie natural challenge?

Czytaj również:

Julia Wieniawa o swojej chorobie

Królowa zachwyciła stylizacją. Postawiła na spodnie!

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje