Reklama

Reklama

Oliwia z "Love Island" pozuje nago w wannie pełnej ogórków

Oliwia Miśkiewicz to jedna z najpopularniejszych uczestniczek pierwszej edycji "Love Island. Wyspa miłości". Piękna blondynka zdobyła w programie sporą popularność i na Instagramie obserwuje ją już prawie 190 tysięcy osób. Głośno było także o związku Oliwii z Maćkiem, którego poznała w programie.

Oliwia Miśkiewicz pojawiła się w pierwszej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" i od razu rozkochała w sobie męską część publiczności oraz przystojnego Maćka Szewczyka, który dziś stawia głównie na karierę w MMA i regularnie pojawia się w klatce federacji FAME. 

Oliwia i Maciej od początku tworzyli dość kolorową parę - rozstawali się i schodzili na zmianę, zarówno na ekranie jak i po powrocie do domów. Regularnie serwowali również widzom głośne kłótnie. Z programu wyszli wprawdzie zakochani, ale już kilka tygodni później ogłosili rozstanie, obwiniając się zresztą o nie wzajemnie. Oliwia twierdziła, że nie ma zamiaru trwać w tak trudnym i przemocowym związku, a Maciej zarzucał jej brak szczerości oraz kłamstwa. 

Obecnie Oliwia i Maciej nie mają ze sobą żadnego kontaktu - on stawia na sport, a ona przebywa na Bali z nowym partnerem, uczestnikiem "Top model" - Aleksandrem Muzheiko i.... zawodnikiem MMA. Między nimi jednak także nie układa się najlepiej i ostatnio Oliwia przyznała fanom, że rozważa rozstanie z partnerem, gdy tylko zakończą oni swoją balijską przygodę. 

Reklama

Zobacz również: "Love Island. Wyspa miłości": Nieoczekiwany zwrot akcji i Casa Amor 

Oliwia z "Love Island" znów kusi na Instagramie. Pozuje nago w wannie z ogórkami

Oliwia Miśkiewicz kontynuuje karierę modelki i instagramowej influencerki i regularnie dzieli się z fanami fotkami ze swojego życia w egzotycznym kraju. Na jednym z ostatnich zdjęć pozuje nago, w stylowej wannie, wypełnionej tylko ogórkami i pomarańczą!

Fani zasypali modelkę komentarzami, zachwycając się jej egzotyczną sesją:

- "Bella", "Najpiękniejsza", "Piękne zdjęcia", "Balijska piękność" - komentują. 

Służy jej pobyt na Bali?

***

Zobacz również:

"Love Island. Wyspa miłości": Seksowna blondynka mocno namiesza?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Miśkiewicz | Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy