Reklama

One nie chcą mieć dzieci

Dlaczego? Każda z gwiazd podaje inną przyczynę. Jedne półżartem, inne serio.

Przykład Angeliny Jolie pokazuje, że można robić zawrotną karierę w show-biznesie, a jednocześnie być wzorową mamą. Urodzić trójkę dzieci, a przy tym zachować nienaganną figurę. Angie jest prawdziwą kobietą sukcesu! Ale choć wiele innych gwiazd (jak Victoria Beckham czy Heidi Klum) udowodniło koleżankom z branży, że dzieci wcale nie stoją na drodze do kariery, niektóre celebrytki wciąż jak ognia obawiają się ciąży. Pytane przez dziennikarzy o powód, podają coraz to dziwniejsze wykręty...

Kim boi się o figurę


Dzięki roli Samanthy w "Seksie w wielkim mieście" Kim Catrall (54) stała się symbolem seksu. Jej kobiece kształty przyprawiają panów o zawrót głowy. I właśnie z obawy o utratę linii Kim nigdy nie zdecydowała się na macierzyństwo.

Cameron woli się bawić


"Dziecko drastycznie zmienia życie. A ja swoje uwielbiam!" - mówi Cameron Diaz (38). Aktorka lubi głównie imprezy. "Nie zamienię szampana na pieluchy" - deklaruje.

Eva za bardzo kocha spać


Eva Mendes (36) udzieliła ostatnio wywiadu, w którym wyznała, że nie chce być mamą. Powód? "Za bardzo kocham spać i nie lubię mieć zbyt wiele na głowie" - wyjaśniła bez ogródek zmysłowa aktorka.

Winona wybrała karierę


Zadebiutowała w wieku 15 lat. Pięć lat później była już gwiazdą. Dla Winony Ryder (39) priorytetem jest kariera. Nawet teraz, gdy jej sława nieco przygasła, Winona ani myśli o dzieciach.

Jessica ma na głowie zwierzęta


Narzeczona Justina

Timberlake'a wciąż spiera się z przyszłą teściową, która nie może doczekać się wnuków. Tymczasem Jessica Biel (28) uważa, że opieka nad zwierzętami to wystarczająco duży kłopot. I na dzieci nie ma już siły.

Renee boi się małego tyrana


Renee Zellweger (41) stwierdziła kiedyś: "Dzieci to małe tyrany w wózkach, a macierzyństwo to niewolnictwo". Po namyśle dodała, że jest za bardzo zapracowana, by myśleć o zakładaniu rodziny.

Reklama


Agnieszka nie chce być maszyną


"My, kobiety, nie jesteśmy maszynkami do rodzenia dzieci" - stwierdziła Agnieszka Szulim (32) pytana, czy marzy o macierzyństwie. Jak widać, nie marzy.

Justyna Kasprzak

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 14 lutego!

Show
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy