Reklama

Reklama

Przetańczyć całą noc

GAFY:

Koronkowa wpadka

Reklama

Honorata Skarbek (20) - Delikatne transparentne koronki wymagają delikatnych wykończeń. Szczególnie jeśli będą prześwietlane błyskiem fleszy... Należy pamiętać, że błyszcząca satyna mocno odbija światło! Jeśli chcemy uzyskać seksowny efekt "nagiego ciała", lekkie koronki należy wykańczać matową tkaniną i w taki sposób, by nie było widać, gdzie kończy się podszewka.

Trudny temat: Garnitur

Kasia Kowalska (39) - Zapożyczenia z męskiej garderoby wciąż są na czasie, ale nie są łatwe w stylizacji! Żakiet wokalistki wygląda na za duży, spodnie na za małe. Krótkie nogawki dodatkowo przykuwają wzrok przez zestawienie z kontrastującymi czarnymi butami. Decydując się na kobiecą wersję garnituru i bezkompromisowy zestaw kolorów, warto wydłużyć linię nóg zgrabnymi szpilkami.

Objętość niemile widziana

Alicja Węgorzewska (43) - Nieodpowiednio dobrała proporcje kreacji. Masywna góra, z opadającymi do łokcia kimonowymi rękawami, optycznie dodaje objętości dużemu biustowi. Wygląda to niezgrabnie i ciężko, szczególnie w połączeniu z opinającą biodra spódnicą. Niestety, "linia syreny", czyli poszerzenie spódnicy na wysokości kolan, skraca optycznie nogi i poszerza biodra.

Natalia Jaroszewska
Show 2/2013

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje