Reklama

Reklama

Rozpieszczone dzieciaki

Mają zaledwie po kilka lat, a brakuje im tylko gwiazdki z nieba! Ale czy fakt, że od dziecka opływają w luksusy, wyjdzie im w przyszłości na dobre?

Nahla perfumuje się przed wejściem do piaskownicy


"Moja córka ma dopiero trzy lata, a już potrafi w ciągu miesiąca zużyć cały flakon perfum!", śmiała się ostatnio Halle Berry (44). Śliczna Nahla do perfekcji opanowała też niszczenie drogich sukienek, które kupuje jej mama. "Jak na prawdziwą kobietę przystało, Nahla nie lubi występować w tej samej kreacji więcej niż raz", tłumaczy aktorka.
Ale Halle zaznacza, że na tym kończą się ekscentryczne zachowania jej córki. "Zależy mi, by wyrosła na rozsądną osobę. Chcę, by szanowała innych i nigdy się nie wywyższała", mówi. Halle stara się też, by córka nie odczuła tego, że pochodzi z rozbitej rodziny.
Choć walczy z ojcem Nahli o prawa do opieki nad nią, stara się, by w obecności dziecka jej kontakty z ekspartnerem Gabrielem Aubry (35) były jak najlepsze. "Kocham moją córeczkę nad życie i dla jej dobra zrobię dosłownie wszystko", mówiła wzruszona w wywiadzie dla SHOW podczas wizyty w Polsce.

Marion i Tabitha mają antyki w sypialni


Kiedy w 2009 roku na świat przyszły Tabitha i Marion (2), ich rodzice, Sarah Jessica Parker (46) i Matthew Broderick (49) dosłownie oszaleli ze szczęścia. Pokój bliźniaczek urządzili z wielkim rozmachem: za antyki i sprowadzone z Europy koniki na biegunach zapłacili 11 tys. funtów. Dziś Sarah deklaruje, że nieco rozsądniej podchodzi do kwestii wychowania swych pociech. "Nie chcę, by wyrosły na rozpieszczone egoistki" - mówi. I dodaje, że ostatnio ubrania dla dziewczynek i ich brata Jamesa (9) kupuje w... Tesco.

James bawi się z gwiazdami Hollywood


To, że Sandra Bullock (46) planuje adoptować dziecko, było najpilniej strzeżoną tajemnicą Hollywood. O istnieniu Jamesa (1,5) świat dowiedział się dopiero kilka miesięcy po adopcji, kiedy Sandra pojawiła się wraz z synkiem na okładce magazynu "People". Następnego dnia chłopczyk stał się najchętniej fotografowanym dzieckiem Hollywood.
A aktorka w wywiadzie udzielonym tygodnikowi opowiedziała, jak planuje wychować syna: "Chcę dać mu wszystko. Już dziś mówię mu, że nie ma dla niego żadnych limitów. Może odwiedzić każdy zakątek świata. Może wszystko.
Chcę, by był najszczęśliwszym dzieckiem na tej planecie". Zanim jednak James rozpocznie swoje wyprawy, mama pozna go z największymi sławami tego świata. Ostatnio zabrała go na plan filmu "Gravity". Tam maluch bawił się w chowanego z samym... George'em Clooneyem!

Kingston nie zna słowa "nie"


Gwen Stefani (41) i jej mąż Gavin Rossdale (45) słyną z dość liberalnego podejścia do wychowania. Pozwalają starszemu synowi Kingstonowi (5) nie tylko na farbowanie włosów. Ostatnio Gwen zabrała go do salonu kosmetycznego. Wyszli z granatowymi paznokciami! Innym razem chłopak uparł się, że będzie świetnie wyglądał w kobiecym futrze. Świat obiegły więc zdjęcia chłopca w gustownym (i bardzo kosztownym) okryciu.
A gdy Gwen urodziła drugiego syna, pozwoliła by to właśnie Kingston wybrał dla niego imię. Ciekawe, czy mały Zuma (3) jest zadowolony z tego wyboru?

Mason ma na Facebooku 2 tys. znajomych


Gdy twoja mama jest gwiazdą reality show, to tylko kwestia czasu, kiedy zadebiutujesz na ekranie. Wie coś o tym Mason (1,5) syn Kourtney Kardashian (32), który w show "Rodzina Kardashianów" pojawił się, gdy miał zaledwie tydzień! Mason ma już własne konto na Facebooku, a tam ponad 2 tys. znajomych. Choć nie skończył dwóch lat, jego twarz już kilkanaście razy zdobiła okładki najpoczytniejszych magazynów.
Mason ma własny komputer i sprzęt grający, a na pierwsze urodziny tata, Scott Disic (28), wyprawił mu imprezę z karuzelą, klownami i tancerkami brzucha. Pytanie: komu sprawiły one większą frajdę?

Suri ma luksusową willę... na drzewie


Choć ma dopiero pięć lat, już jest celebrytką. Nikogo nie dziwią drogie kreacje Suri Cruise, jej makijaż czy buty na wysokim obcasie. Jak na księżniczkę Hollywood przystało, Suri ma też własną kartę kredytową. Rodzice pozwalają jej na wszystko, bo tak nakazuje scjentologia, której są wyznawcami.
Gdy dziewczynkawymarzyła sobie domek na drzewie, jej tata Tom Cruise (49) wynajął ekipę, która zbudowała jej na drzewie prawdziwą willę z prądem, ciepłą wodą i wygodnymi sofami. Ostatnio Suri wymusiła na mamie, by ta kupiła jej żelki w kształcie... penisów. "No przecież nie mogłam jej odmówić" - tłumaczyła zszokowanym dziennikarzom Katie Holmes (32). Ciekawe, czego mała Suri zażąda za kilka lat?

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 18 lipca!

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dzieci | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje