Reklama

Reklama

Scarlett Johansson musiała udawać orgazm. "Było to dziwne i obleśne"

Scarlett Johansson i Joaquin Phoenix zagrali razem w głośnym filmie Spike’a Jonze’a "Ona" z 2013 roku. Opowiada on o mężczyźnie, który zakochał się w systemie operacyjnym swojego telefonu. Zakochana para uprawiała telefoniczny seks, co wymagało od Johansson, która użyczyła głosu systemowi o wdzięcznym imieniu Samantha, nagrania m.in. odgłosów orgazmu. Popularna aktorka opowiedziała o tym w podcaście "Armchair Expert".

"Próbowaliśmy to nakręcić za jednym zamachem. Nie udało się, bo Phoenix musiał ochłonąć. Potrzebował przerwy i wyszedł ze studia. (...) Nie chcesz słuchać swojego głosu. A już na pewno nie chcesz słuchać swojego głosu udającego orgazm. Było to dziwne i obleśne" - ocenia scenę telefonicznego seksu Johansson, zdradzając przy okazji, jak zareagował na nią jej ekranowy partner.

Jak przypomina portal "Variety", początkowo w filmie "Ona" system operacyjny miał mówić głosem Samanthy Morton ("Raport mniejszości"). Aktorka nagrała wszystkie kwestie, ale później w trakcie postprodukcji zdecydowano, że zostanie zastąpiona właśnie przez Scarlett Johansson, która nagrała wszystkie kwestie na nowo, a także "wystąpiła" w kilku dodatkowych scenach.

Reklama

Johansson chciała porzucić karierę aktorki. "Czułam się obiektem seksualnym"

W tym samym podcaście Scarlett Johannson opowiedziała o tym, jak w początkowym okresie swojej kariery była przesadnie pokazywana jako obiekt seksualny. Stało się to dla niej tak uciążliwe, że rozważała zakończenie kariery. "Czułam się obiektem seksualnym i miałam wrażenie, że z tego powodu nie dostaję takich ról, o jakich marzyłam" - wyznała aktorka.

Scarlett Johansson w nowym filmie. Fani odliczają dni

Johansson pozostała jednak w zawodzie i z powodzeniem kontynuuje karierę. Już wkrótce będzie ją można zobaczyć w najnowszym filmie Wesa Andersona "Asteroid City". Zagrała też w debiucie reżyserskim Kristin Scott Thomas zatytułowanym "My Mother’s Wedding", jest również w obsadzie filmu "Project Artemis", w którym zagra u boku Channinga Tatuma. Ma on opowiedzieć o wyścigu kosmicznym z lat 60. ubiegłego wieku. 

***
Zobacz więcej! 

Najlepsze role Marcina Dorocińskiego. To dzięki nim zaskarbił sobie sympatię widzów
Basia Pasek pozuje z ciążowym brzuszkiem? Jest w 9. miesiącu!
Anna Popek wygląda jak bogini! Pochwaliła się zgrabnymi nogami

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Scarlett Johansson | orgazm | filmy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy