Reklama

Steven Tyler nienawidzi nowych technologii

Mimo iż 68-letni piosenkarz z zespołu Aerosmith słynie ze swojej ekscentryczności, to nie jest fanem współczesnej mody na selfie i obsesji ludzi na punkcie Internetu. Artysta uważa, że ludzie powoli umierają w sieci.

W rozmowie z magazynem "Rolling Stone" powiedział: - Każdy ma kamerę w iPhonie i nie można nigdzie wyjść bez zrobienia zdjęcia.

- Jesteś tym, co jesz. Gdy śpisz, musisz mieć jedno oko otwarte. Podążaj za swoimi marzeniami. Jest ich wiele. Współcześni ludzie powoli umierają. Albo zbyt dużo surfują w Internecie i tracą przez to pracę lub obżerają się na potęgę. Wszystko to wpędzi cię do grobu. To oczywiste.

Osobą, która również nie lubi współczesnego stylu życia jest frontman zespołu Foo Fighters - Dave Grohl. Twórca hitu "I Don't Want to Miss a Thing" nazwał go jednym ze swoich bohaterów.

Reklama

- Mógłby jechać na tym, co stworzyła Nirvana, ale wyszedł zza perkusji i stał się frontmanem zespołu grającym na gitarze. Jesteśmy bardzo do siebie podobni. Nigdzie nie spotkacie bardziej przyziemnych facetów niż ja i David, którzy pomagają żonom w pieczeniu ciasta. - powiedział.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy