Reklama

Syn Dagmary Kaźmierskiej obchodzi 21. urodziny. "Jest moją opoką, moim powietrzem"

Dagmara Kaźmierska właśnie opublikowała nowy post na swoim instagramowym profilu. Jej syn obchodzi dziś 21. urodziny. Z tej okazji "Królowa życia" udostępniła kilka wspólnych zdjęć i złożyła Conanowi życzenia. Jej słowa wyciskają łzy.

Conan Kaźmierski obchodzi 21.urodziny

Dagmara Kaźmierska popularność zyskała za sprawą udziału w programie "Królowe życia". Od razu stała się ulubienicą widzów i zyskała ich sympatię. Grono jej fanów stale się powiększa, dlatego też Dagmara Kaźmierska jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje posty.

Tym razem podzieliła się z fanami kilkoma ujęciami z synem. Conan Kaźmierski świętuje dziś 21. urodziny i z tej okazji "Królowa życia" złożyła mu życzenia.

Dagmara Kaźmierska składa życzenia urodzinowe synowi

Conan Kaźmierski jest jedynym synem "Królowej życia". Przyszedł na świat 7 lipca 2001 roku. 21-latek obecnie studiuje medycynę, ale pojawia się u boku mamy w programie. Łączy ich niezwykła więź, a Dagmara Kaźmierska zawsze podkreśla, że syn jest dla niej najważniejszy. 

Reklama

"Królowa życia" za pośrednictwem Instagrama złożyła synowi życzenia. Zestawiła ze sobą zdjęcie, gdy był jeszcze dzieckiem z aktualnym ujęciem i przyznała, że ten czas minął bardzo szybko. "Światło mojego życia. Jeszcze wczoraj nosiłam cię na rękach, a dziś ty nosisz mnie. Mój syn. Moja duma. Moje życie - napisała pod postem Dagmara Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska opublikowała wzruszający post o synu i przyznała, że skupia swoje myśli i prośby na Conanie. Przy okazji zwróciła się do swoich fanów. "Musimy Kochani dawać swoim dzieciom siłę nie tylko werbalnie, ale i swoją podświadomością, myślami. Bo od kogo mają brać dobrą energię, jak nie od nas, ich rodziców" - napisała "Królowa życia".

Pod postem  pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie tylko dołączyli się do urodzinowych życzeń, ale także przyznali, że Dagmara Kaźmierska użyła pięknych słów, mówiąc o synu. 

***

Zobacz także:

Maja Hyży urodziła! Piosenkarka po raz czwarty została mamą

Dominika Gwit świętuje 4. rocznicę ślubu. Pochwaliła się romantycznymi zdjęciami

Katarzyna Cichopek w białej, obcisłej sukience. Królowa letnich stylizacji?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Conan Kaźmierski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama