Tajemnicza dziewczyna Zayna Malika

Zayn Malik podzielił się prywatnym zdjęciem z tajemniczą dziewczyną.

Były członek One Direction prawdopodobnie doszedł już do siebie po rozstaniu z byłą narzeczoną Perrie Edwards, ponieważ umieścił na Instagramie zdjęcie, na którym bez koszulki przytula piękną blondynkę.

22-letni Zyan nie podpisał zdjęcia, ani nie zdradził tożsamości nowej kobiety, ale jego fani zauważyli, że kobieta jest bardzo podobna do piękności z zespołu Little Mix, Perrie.

Zayn mieszka obecnie w Los Angeles, pracuje nad swoim nowym solowym albumem i podobno planuje permanentny pobyt w Stanach Zjednoczonych.

 - Wygląda na szczęśliwszego, mieszkając tam i chyba nie planuje powrotu do Wielkiej Brytanii - doniosła niedawno osoba z otoczenia artysty.

 - On uwielbia leniwy, Californijski styl życia. To, co powiedział na przyjęciu podsumowuje jego nastawienie. On raczej nie wróci do Wielkiej Brytanii.

Przystojniak zostawił Perrie, wysyłając jej sms-a w sierpniu i od tego czasu był łączony z kilkoma kobietami, m.in. modelką,  Neelam Gill.  Podobno wysłał też nagie zdjęcia piosenkarce Lily Allen.

Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje