Reklama

Tym się teraz zajmuje Edzia z "Królowych życia". Oto co robi po programie

Edzia, czyli Edyta Nowak-Nawara cieszy się niesłabnącą popularnością, którą zdobyła za sprawą "Królowych życia". Program jednak zawieszono, a ostatnie odcinki wyemitowano w czerwcu. Losy bohaterów nadal ciekawią widzów, dlatego też chętnie obserwują ich w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie Edzia postanowiła przekazać fanom, czym się teraz zajmuje.

Edzia z "Królowych życia" działa w mediach społecznościowych

Program "Królowe życia" już od pierwszych odcinków cieszył się sporym zainteresowaniem, a jego bohaterowie niemal od razu zyskali sympatię widzów. Jego emisja została jednak zawieszona, a finałowe odcinki swoją premierę miały w czerwcu.

Nie da się ukryć, że jedną z najbardziej lubianych postaci była Dagmara Kaźmierska, która zyskała rzeszę fanów. Chętnie pokazywała, jak wygląda jej codzienność, a u jej boku w programie pojawił się m.in. syn Conan, a także przyjaciółka Edzia. Ku zaskoczeniu fanów programu, ich przyjaźń to już przeszłość. 

Reklama

Dagmara Kaźmierska o zakończonej znajomości opowiedziała w "Domówce u Dowborów". Podczas transmisji live zdradziła, co było przyczyną zerwania kontaktu. "Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. [...] Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle ch*j. Nagle nikt nic nie wie. [...] Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie" - podsumowała Królowa życia.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska o przyjaźni z Edzią. "Nie są mi potrzebni tacy ludzie

Edyta Nowak-Nawara za pomocą programu "Królowe życia" zyskała popularność, a jej instagramowy profil obserwuje 181 tys. osób, dlatego też Edzia stara się regularnie publikować posty. Tym razem postanowiła pokazać, czym się teraz zajmuje.

Co teraz robi Edzia z "Królowych życia"?

Najnowszy post na instagramowym profilu Edzi dotyczy jej nowego zajęcia. Jak się okazuje, Edyta Nowak-Nawara współpracuje z pewną fundacją, która przeprowadza metamorfozy osób borykających się z ubytkami ciała. 

Edyta Nowak-Nawara opublikowała zdjęcia pierwszych metamorfoz, a internauci od razu na nie zareagowali. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od osób, które doceniły działalność Edzi. 

***

Zobacz także: 

Kylie Jenner kusi w skąpej sukience. Fani oniemieli

Agnieszka Włodarczyk zachwyciła zdjęciem z Mediolanu. Pod postem mnóstwo komplementów

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Edyta Nowak-Nawara
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy