Uczestniczka "Projekt Lady" wywołała burzę na Instagramie

„Projekt Lady” jest jednym z najpopularniejszych polskich programów rozrywkowych. Według jego założeń, niegrzeczne dotąd dziewczyny, mają przejść fizyczną i duchową przemianę. Tak, by ostatecznie stać się współczesnymi damami.

Pierwszy sezon programu wygrała Patrycja Wieja, która nadal pojawia się od czasu do czasu na branżowych imprezach. Jest również aktywna na Instagramie, dzięki czemu wiemy, że zawodowo związała się z fitnessem.

Reklama

Zwyciężczyni drugiej edycji - Roksana Gac - chciałaby natomiast otworzyć swój salon kosmetyczny. Dziewczyna faktycznie złagodziła wizerunek i wygląda na to, że woda sodowa nie uderzyła jej do głowy.

Jednak nie wszystkie uczestniczki postanowiły wziąć sobie rady mentorek do serca. Jedna z bardziej charakterystycznych dziewczyn - Paulina Radzikowska - nadal stawia na krzykliwe stroje i mocny makijaż. Próbuje także (co deklarowała już w programie) swoich sił jako raperka.

Ostatnio na Instagramie Pauli pojawiły się dwa zdjęcia w tej samej stylizacji. Mowa o białym, króciutkim kombinezonie i wysokich kozakach. Na pierwszym z nich Radzikowska pozuje w tanecznej figurze, na drugim natomiast... zachęca do czytania, przybierając seksowne pozy.

Drugie zdjęcie wywołało falę negatywnych (i niecenzuralnych!) komentarzy. Okazuje się, że odważna Paulina ma zagorzałych wrogów, z którymi chętnie wchodzi w polemiki.

Myślicie, że zdjęcia młodej raperki to dobra promocja czytelnictwa?

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Radzikowska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje