Reklama

Reklama

Wendzikowska z chłopakiem na salonach

Anna Wendzikowska jest znana przede wszystkim z wywiadów, jakie przeprowadza z zagranicznymi gwiazdami filmowymi dla „Dzień dobry TVN”.

Na swoim koncie ma także drobne role filmowe i serialowe - zanim rozpoczęła studia dziennikarskie, uczyła się w prywatnych szkołach aktorskich.

36-letnia prezenterka trzy lata temu urodziła córeczkę Kornelię. Ojcem dziecka jest muzyk z zespołu Audiofeels - Patryk Ignaczak, z którym Wendzikowska była zaręczona. Niestety, związek nie przetrwał.

Ostatnio debiut na salonach zaliczył nowy chłopak dziennikarki - Jan Bazyl. Para jest już ze sobą ponad rok, jednak do tej pory zakochani unikali nadmiernego zainteresowania mediów.

Wendzikowska i Bazyl wybrali się wspólnie na Bal Dziennikarzy. Musimy przyznać, że wyglądali olśniewająco. Ania zaprezentowała się w czarnej, cekinowej sukience z gorsetem i trenem, natomiast jej partner postawił na nieśmiertelną klasykę.

Reklama

"Jak z Hollywood! Jesteście obłędną parą!" - mogliśmy przeczytać pod zdjęciem z balu, zamieszczonym przez Wendzikowską na jej instagramowym profilu.

Warto dodać, że Jan Bazyl jest nie tylko przystojny, ale bardzo przedsiębiorczy - prowadzi w Warszawie swój biznes.

Kibicujecie ich miłości?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy