Wielka przyjaźń w programie "Rolnik szuka żony"?

Czwarty sezon programu „Rolnik szuka żony” dobiegł już końca. Telewizja Polska wyemitowała finałowy odcinek już jakiś czas temu, ale fani formatu nie zamierzają odpuszczać. Dalej śledzą losy ulubionych bohaterów za pomocą mediów społecznościowych.

Dzięki Instagramowi i Facebookowi łatwo sprawdzić, co słychać u uczestników misyjnego show. Pojawiają się też domysły (np. informacja o tym, że Mikołaj spotyka się z dużo młodszą od siebie kobietą) i oskarżenia (np. w kierunku Piotra, który podobno do czasu programu wcale nie interesował się gospodarstwem i pracował jako ochroniarz).

Reklama

Właściwie tylko jedna para od początku do końca nie budziła kontrowersji i zdobyła sympatię widzów. Mowa o rolniczce Małgosi i jej wybranku - 24-letnim Pawle, którzy od początku mieli się ku sobie. Dziś tworzą szczęśliwą parę i deklarują, że mają wspólne plany na przyszłość.

Wśród kandydatów do serca Małgosi pojawił się też Dawid z Wołomina. Chłopak od początku wyróżniał się dystansem i poczuciem humoru. Niestety, dużo gorzej radził sobie z zadaniami w gospodarstwie.

Ostatecznie, nie udało mu się przekonać do siebie rolniczki. Jeszcze w trakcie trwania programu był łączony z Sarą - kandydatką Karola, ale okazało się, że to jedynie insynuacje widzów spragnionych sensacji.

Wygląda jednak na to, że wesoły Dawid zaprzyjaźnił się za to z... Pawłem i Małgosią. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie całej trójki strojącej zabawne miny. Chłopak opatrzył je opisem: "Niedziela bez rolnika? U nas było wesoło!".

Fani natychmiast zaczęli dopytywać, czy Dawid przyjaźni się z Gosią i Pawłem, ale nie doczekali się odpowiedzi.

Jak myślicie, stworzą zgraną paczkę?

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje