Reklama

Reklama

"Zakręczysty" Steffen Möller

Początki nie były łatwe. - Nikogo nie znałem w Warszawie. Musiałem znaleźć pracę, uczyłem niemieckiego w liceum - wspomina.

Reklama

Czy osiądzie tu na stałe? - Wygląda na to, że tak. Choć sam jestem tym zaskoczony. Byłem w wielu państwach europejskich - ale tutaj chcę wracać.

Niewiele osób wie, że w Niemczech dostał odznaczenie państwowe. - Tak, ale nie żelazny krzyż. To jest taki order - drugi od dołu. Bo w Niemczech jest siedem rodzajów orderów. Dostałem go z rąk ambasadora niemieckiego za zasługi w zakresie stosunków polsko-niemieckich.

- Za Niemcami na co dzień nie tęsknię, tylko czasami za niemieckimi księgarniami. Chociaż ostatnio już nie - bo właśnie wydałem swoją książkę. "Polska da się lubić" pisałem prawie przez rok. Po polsku, sam to pisałem. Jest to książka o wielu polskich cechach, o moich ulubionych miejscach w Polsce. Wtrącam także moje anegdoty o mojej współpracy z Romanem Polańskim - bo występowałem w jednym jego filmie, chociaż może on nie wie o tym - opowiada.

Pytany o swoją ulubioną potrawę polskiej kuchni bez zastanowienia odpowiada: żurek. A co do innych specjałów... - Polska wódka - już jestem ekspertem, wiem że jest wiele rodzajów. Lubię - krótko mówiąc, byłem ostatnio na weselu i wypiłem 11 setek. To pewnie mało dla niektórych - mówi.

Czy jego zdaniem "najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny"? I czy może zdradzić czy jest z kimś związany? - Boję się trochę takich pytań. Staram się być dyskretny. Mogę powiedzieć tyle, że Polki mi się podobają. Jest taka jedna kobieta z Wałbrzycha, która pisała do mnie i pewnie to była okazja, którą przegapiłem... Ale miała ponad 60 lat. OK, była taka jedna studentka, która dała mi w prezencie dziki miód... Może chciała powiedzieć, że przypominam Gucia?

Jaki jest jego ideał kobiety? - Ogólnie lubię ładną buzię... Czy jest gruba czy nie, czy Niemka czy Bułgarka. I przede wszystkim oczy muszą być duże.

Przeczytaj relację z czata

Dowiedz się więcej na temat: Steffen Möller

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje