Reklama

Reklama

Zakupoholiczki

Czy, tak jak gwiazdy, uwielbiasz w wolnym czasie buszować po sklepach? Uważaj, przykład sławnych pań pokazuje, że ta przyjemność uzależnia!

Kocha je chyba każda z nas! Poprawiają humor, sprawiają przyjemność i pozwalają oderwać się od problemów. Niektóre panie twierdzą nawet, że zakupy są lepsze niż czekolada i... seks! Ale uwaga, psychologowie biją na alarm: zakupy mogą uzależniać! Podobno aż osiem procent ludzi cierpi na tę przypadłość. Wśród nich jest wiele sław...
Victoria Beckham wyznała ostatnio: "Mogłabym robić zakupy każdego dnia! Kiedy widzę coś ładnego, nie mogę się powstrzymać i kupuję to we wszystkich dostępnych kolorach. Czasem myślę, że to jakaś choroba". Tak, Victorio, ta choroba to zakupoholizm!

Jennifer: zakupoholiczka umiarkowana?


Choć ostatnio boryka się z problemami finansowymi, Jennifer Lopez (41) ani myśli rezygnować z zakupów. "Przyznaję, jestem zakopoholiczką, ale niegroźną" - śmieje się. Uważa, że na ubrania dla siebie wydaje rozsądne kwoty (ok. 200 tys. dolarów miesięcznie...). Ile przeznacza na ubranka dla dzieci, nie liczy. "Są tak piękne, że aż bezcenne", tłumaczy.

Dla Kim zakupy to sens życia<

br/>"Jestem stworzona do tego, by kupować, a potem nosić piękne rzeczy" - mawia Kim Kardashian (30). Celebrytka przyznaje, że każdorazowa wyprawa do centrum handlowego uszczupla jej konto o kilka tysięcy dolarów. Ale, mówi sama sobie, żyje się raz!

Maja kocha modę. Z wzajemnością!


Maja Sablewska (30) wygląda świetnie. Miłością do mody zaraziła też swoje byłe podopieczne. Nie jest tajemnicą, że metamorfoza Dody to właśnie jej zasługa. Jurorka "X Factor" spędza na zakupach bardzo dużo czasu. Ale z pewnością nie jest to czas zmarnowany!

Dla Dody cena nie gra roli


Odkąd Doda (27) zmieniła styl, nie skąpi na ubrania. Za torebkę Hermes Birkin zapłaciła 20 tysięcy złotych, za kurtkę Roberto Cavallego 8 tysięcy, a za buty Christiana Louboutina 7,5 tysiąca! Wytłumaczenie jest proste: "Jak coś mi się spodoba, muszę to mieć".

Kasia ma obsesję na punkcie torebek


O tym, że Katarzyna Zielińska (31) uwielbia drogie torebki, dobrze wiedzą jej przyjaciele. "Nie dość że spędza godziny w sklepie, to za każdym razem, gdy wyjeżdżam za granicę, muszę obiecać, że kupię jej torbę" - śmieje się Marzena Rogalska w rozmowie z SHOW.

Reklama

Justyna Kasprzak

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy