Reklama

Reklama

​Żona prezydenta Ameryki nosi torebkę od Valentino z portretami swoich psów. Jak ją zdobyć?

W marcu sekretarz prasowy Jill Biden, Michael LaRosa, powiedział w rozmowie z Women's Wear Daily, że zespół prasowy nie będzie komentował jej strojów. Niewykluczone, że powodem jest to, że tych komentarzy musiałoby być sporo, bo jej garderoba przykuwa uwagę. Najlepszym tego przykładem może być wykonana na zamówienie torebka Valentino z portretami ukochanych pupili prezydenckiej pary.

Pierwsza dama zdaje się mieć słabość do tej torebki, bo ostatnio była widywana z nią nad wyraz często. Niestety, dodatek ten - z ręcznie namalowanym portretem ukochanych owczarków niemieckich i białym inicjałem J - nie należy do najtańszych. Aby pozwolić sobie na tę torebkę, należy dysponować kwotą 2200 dolarów i marzyć o tym, aby na torebce umieścić portret swojego pupila wykonany przez ilustratora Riccardo Cusimano.

Po uiszczeniu wskazanej kwoty, wszystko staje się znacznie prostsze. Po wyborze jednego z czterech modeli torebki, wskazujemy, jaka litera inicjału ma się na niej znaleźć i dołączamy zdjęcie jednego lub dwóch ukochanych pupili. Po 8-10 tygodniach możemy szczycić się akcesorium inspirowanym tym, który tak polubiła pierwsza dama. Torebkę można zamówić na stronie Valentino oraz w wybranych sklepach marki.

Reklama

Champ i Major to owczarki niemieckie należące do prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena i pierwszej damy Jill Biden. Major jest pierwszym psem ze schroniska, który zamieszkał w Białym Domu. I to on, co jakiś czas znajduje się na czołówkach gazet ze względu na swój "porywczy charakter".

8 marca 2021 roku, psy zostały tymczasowo przeniesione do domu przyjaciela rodziny w Delaware po drobnym incydencie, w którym Major ugryzł ochroniarza. Psy wróciły do Białego Domu 24 marca po tym, jak Major przeszedł szkolenie. 30 marca Major ponownie ugryzł pracownika National Park Service podczas spaceru. 

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje