Reklama

Reklama

Rak 2014-01

Wiele Raków już od dłuższego czasu wprowadza w czyn swoje marzenia. Nie schodźcie z obranej drogi. Jowisz świecący w Waszym znaku sprzyjał będzie pragnieniom i ambicjom. Nie bójcie się odważnych planów. W styczniu szczególnych darów niebios mogą się spodziewać urodzeni w III dekadzie znaku.

Możecie teraz z powodzeniem wprowadzać wszelkie zmiany, gdyż działacie niezwykle efektywnie, a inni gotowi są Wam zaufać. Niewykluczony jest awans.

Więcej ostrożności powinny wykazać osoby urodzone w I dekadzie znaku. Wasze plany bowiem opierają się na życzeniach, bez realnych podstaw. Wenus jaśniejąca w harmonijnym aspekcie do Waszego znaku pomoże w otwarciu się na miłość, jak również tym parom, które pierwsze uniesienia dawno mają za sobą. Do połowy stycznia pochłoną Cię codzienne obowiązki, ale postaraj się z nimi uporać. W trzeciej dekadzie miesiąca masz szansę na większy sukces, więc szkoda tracić czas na mniej ważne sprawy. Z kolei osoby z pierwszych dni lipca mogą mieć poważniejsze problemy zawodowe. Około 15 - 18 stycznia utworzy się ryzykowny układ planet. W tym czasie nie rozpoczynajcie nowych przedsięwzięć. Grożą Wam problemy urzędowe lub prawne. Staraj się nie przemarznąć, nie przemoknąć, bo wywoła to łamanie w kościach lub reumatyzm. Nie odmawiajcie sobie zabawy i relaksu. Wpłynie to pozytywnie na Waszą psychikę.

Horoskop przygotowała wróżka Marzena Mrówczyńska

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy