Koziorożec 2020-11

To co dla Koziorożca najważniejsze, czyli praca, będzie się dobrze układać, za to w relacjach rodzinnych Koziorożec musi uważać, aby jego związek mocno nie ucierpiał w tym miesiącu.

Uczucia:

Mars w Baranie sprawi, iż Koziorożec będzie mocno rozdrażniony zachowaniem zarówno swojego partnera, jak i pozostałych bliskich mu osób. Drobne sprawy, będą powodować konflikty. Koziorożec nie będzie się czuł rozumiany przez partnera, co jeszcze bardziej go zirytuje. W tym miesiącu może poczuć się opuszczony i skazany sam na siebie, mimo iż to w nim będzie tkwił problem, a nie w innych.

Samotne Koziorożce nawet nie będą miały ochoty na poznawanie nowych osób, czy myśleniu o potencjalnym partnerze. W zasadzie to dobrze, bo i tak w tym miesiącu nic by z tego nie wyszło.

Kariera i finanse:

Listopad zdecydowanie będzie czasem dla zodiakalnego Koziorożca. Wenus w Wadze spowoduje, iż jeszcze bardziej niż dotychczas będą komunikatywni i wydajni w pracy. Problemy innych, będą dla nich drobną sprawą do załatwienia, ze wszystkim świetnie sobie poradzą, dzięki czemu będą czuły się spełnione. Pod koniec miesiąca ich bardzo dobra praca, może przełożyć się na dodatkową premię lub inną gratyfikację. Koziorożce będą czuły, że są docenione, a to co robią ma sens.

Zdrowie:

Intensywny miesiąc zarówno w pracy jak i domu, sprawi, iż Koziorożce będą ogólnie przemęczone i osłabione. Dlatego Koziorożec musi brać poprawkę na siebie, nie zbyt mocne skupienie się, szczególnie na pracy. Powinien też dać sobie czas na odpoczynek i regenerację. Inaczej jego organizm w listopadzie w pewnym momencie odmówi mu posłuszeństwa, a on nie będzie miał siły do dalszego działania.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas