Reklama

Lew 2021-08

Dla tego znaku zodiaku sierpień będzie czasem, kiedy Lwy będą musiały iść na kilka kompromisów, co jest sprzeczne z ich naturą, ale to dobra lekcja, z której powinny wyciągnąć naukę na przyszłość.

Uczucia:

Wenus w kwadraturze do Urana, sprawi, że przyjdzie czas na nowy rozdział w życiu uczuciowym Lwa. Niestety nie będzie on zgodny w planach z partnerem, dlatego czeka go kilka spięć. Więcej skorzysta, jak odpuści i pozwoli, aby to partner podjął ostateczną decyzje. Z czasem okaże się, że była to słuszna decyzja. Ponadto Lew powinien uważać, gdyż do jego związku może zacząć się mieszać osoba trzecia, a Mars sprawi, iż Lew stanie się lekko agresywny. Nerwy i pokazywanie kto ma silniejszy charakter, w tym przypadku nie zadziałają, im szybciej Lew zostawi tą sprawę, tym lepiej dla jego relacji.

Reklama

Samotne Lwy mają szanse na przelotny romans, wpływ Słońca i Marsa sprawi, że będą podobać się innym. Jednakże na poważne i silnie uczucie nie mają co liczyć.

Kariera i finanse:

Lew w tym miesiącu może odnieść spektakularny sukces w swojej pracy. Jednak powinien być bardzo ostrożny, w tym co i komu mówi, gdyż Merkury w kwadraturze do Urana sprawi, że jego współpracownicy będą mocno nerwowi i niechętni do ulegania wpływowi Lwa. Może on odnieść sukces, tylko wtedy, kiedy pokaże, iż liczy się z innymi i bierze ich zdanie pod uwagę. Pojawią się także okazje do dodatkowo zarobku, jednak Lew powinien mierzyć siły na zamiary, gdyż w swojej głównej pracy będzie i tak miał natłok obowiązków.

Zdrowie:

Lew szczególnie w drugiej połowie miesiąca odczuje znaczny spadek energii i ogólne osłabienie. Dlatego już wcześniej powinien zaplanować w tym czasie odpoczynek i nie powinien brać na siebie zbyt wiele obowiązków.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy