Reklama

Lew 2022-12

Zmiany, zmiany, zmiany, to jest to, co czeka zodiakalnego Lwa w grudniu we wszystkich sferach swojego życia. To będzie dla niego bardzo ważny czas, w którym będzie podejmował bardzo ważne życiowe decyzje i ustalał priorytety.

Uczucia:

Lwy w tym miesiącu, szczególnie w pierwszej połowie, będą pod dużym wpływem Wenus i Merkurego, które wpłyną na niego bardzo uczuciowo, może chwilami aż za bardzo. Lew może w swojej namiętności wdać się w romans, szczególnie wtedy, kiedy partner nie będzie miał zbyt wiele czasu dla niego. Z tego powodu, będzie to dla Lwa ważny moment podejmowania decyzji i ustalania priorytetów. Jeśli ważne jest dla niego to, co ma, to powinien świadomie się powstrzymać, nawet jeśli nie będzie to łatwe. Tym bardziej, że Lew w tym miesiącu będzie bardziej atrakcyjny niż zazwyczaj.

Reklama

Samotne Lwy mogą się spodziewać niesamowitych przygód miłosnych. Będą obiektem westchnień i sama nie będą musiały się specjalnie starać, ponieważ od początku miesiąca będą mieć zdecydowanych adoratorów.

Kariera i finanse:

Układ planet będzie sprzyjał zmianom. Dlatego Lew, właśnie w tym czasie może zrobić to, czego od dawna chciał. Niezależnie od tego, czy będzie to ubieganie się o podwyżkę, awans, czy staranie się o nową pracę. Wszystko to, będzie w zasięgu jego rąk. To, jakie podejmie decyzje w tym miesiącu, zaważy na jego dalszej karierze. Finansowo jednak najlepiej nie będzie. Lew powinien rozsądnie gospodarować tym, co ma, żeby pod koniec miesiąca nie zabrakło mu pieniędzy.

Zdrowie:

Odporność Lwa w grudniu będzie dosyć dobra. Powinien jednak mocno uważać na to co je, ponieważ jego układ pokarmowy może zostać znacznie nadwyrężony.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy