Reklama

Reklama

Panna 2020-11

Pannę czeka dobry miesiąc. Listopad przyniesie wiele sił witalnych, chęci do działania i podejmowania nowych wyzwań, co nie zdarza się Pannie zbyt często.

Uczucia:

Mars w Baranie sprawi, iż Panna będzie pobudzona, a jej zmysły rozpalą się do czerwoności. To czas, kiedy na nowo może rozbudzić partnera i pokazać mu, z jakiego powodu są razem. Pannę czeka spełnienie w związku, wiele chwil pełnych miłości i romantyzmu. Wenus w Wadze sprawi, iż Panna będzie pełna zapału do podjęcia wspólnych wyzwań z partnerem. Po 22 listopada jej nastawienie się jednak zmieni, musi uważać, aby z błahostki nie wywołać dużej kłótni.

Reklama

Samotne Panny mają okazję w końcu wyjść do ludzi i otworzyć się na to co nowe i nieznane. Powinny z tego skorzystać, gdyż czas ten będzie sprzyjać zawieraniu nowych znajomości.

Kariera i finanse:

Wpływ Merkurego w tym miesiącu sprawi, iż Panna będzie jeszcze bardziej wydajna w pracy, a także zwiększą się jej możliwości intelektualne. Dzięki temu zrealizuje praktycznie wszystkie swoje zamierzone cele. Ponadto, jest duża szansa, że zrobi wszystko przed czasem, dzięki czemu koniec miesiąca będzie bardzo spokojny. To dobry czas na inwestycję dodatkowych środków na swój rozwój. Panna powinna pomyśleć w listopadzie o kursie, czy też szkoleniu, które podniosą jej kwalifikacje.

Zdrowie:

Pannie uda się w tym miesiącu zachować równowagę wewnętrzną, co przełoży się na jej dobry nastrój i ogólne samopoczucie. Nie widać u Panny poważnych chorób w tym miesiącu, choć musi uważać na swoją skórę, może dojść do uczulenia na nowy produkt kosmetyczny lub chemiczny. Ponadto może być ogólnie przemęczona, ze względu na ilość obowiązków w tym miesiącu.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy