Reklama

Panna 2022-12

Grudzień będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnej Panny, a jedyne na co powinna uważać, to kontrolowanie finansów i dobre rozłożenie w czasie wydatków. Pannę czeka szczęście w miłości i spełnienie w pracy, dlatego będzie miała ona powody do radości.

Uczucia:

Wenus sprawi, że Panna poczuje olbrzymie pokłady miłości, które przeleje na partnera, a dzięki temu będzie to bardzo romantyczny miesiąc. Panna, oprócz tego, że będzie bardzo uczuciowa, to w pełni zaangażuje się w życie rodzinne. Poczuje ciepłą, domową atmosferę i nie będzie się wzbraniać przed porządkami i zakupami. Dzięki temu, związek Panny się umocni, a może nawet padną poważne deklaracje, na przyszłość. Bardzo dobry czas ku temu będzie w święta i sylwestra. To będzie czas, w którym bardzo dużo może się wydarzyć.

Reklama

Samotne Panny mają szansę poznać kogoś, kto zmieni całkowicie ich życie. I choć miłość może nie pojawić się od razu, to mogą się przed nimi otworzyć drzwi do prawdziwej miłości.

Kariera i finanse:

W sferze zawodowej Panna będzie działać szybko, sprawnie i konkretnie. A wszystko to za sprawą Merkurego, który da Pannie dużo odwagi i siły. Wszystko yo, wyjdzie jej na dobre, bo ze wszystkim sobie poradzi, a możliwe, że dodatkowo uda jej się nadrobić wszystkie zaległości. Jeśli chodzi o finanse, to Panna powinna uważać na wydatki, szczególnie w pierwszej połowie miesiąca. Druga połowa będzie już lepsza i na drobne prezenty powinno wystarczyć.

Zdrowie:

Panna w grudniu będzie się bardzo dobrze czuła. Jedyne o co powinna zadbać, to zęby. Wizyta u stomatologa wydaje się wręcz konieczna.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy