Reklama

Rak 2021-08

Dla zodiakalnego Raka sierpień będzie dosyć trudnym, ale ważnym miesiącem w jego życiu. Czeka go podjęcie kilku kluczowych decyzji.

Uczucia:

Rak będzie czuł, że czas na zmiany. W zależności od tego w jakiej kondycji jest jego relacja, może dojść do znacznej poprawy, albo do rozstania. Merkury razem z Neptunem dodadzą mu odwagi i sprawią, iż Rak, jeśli tylko wsłucha się w swoją intuicję, będzie wiedział, co jest dla niego najlepsze i jaką drogę wybrać. Wenus pomoże załatwić wszystko na spokojnie, bez zbędnych nerwów. Na pewno od teraz życie uczuciowe Raka mocno się zmieni.

Reklama

Samotne Raki bardzo chętnie poznają nowe osoby. Mars sprawi, że pokażą się od romantycznej strony. Uda im się zaimponować więcej niż jednej osobie. Ma szansę na płomienny romans.

Kariera i finanse:

Mimo że Rak nie planuje zmiany pracy, to w sierpniu pojawi się w jego życiu ciekawa oferta pracy lub propozycja dodatkowego zarobku. Rak stanie przed trudnym wyborem, gdyż będzie musiał wybrać miedzy większą ilością pieniędzy, a czasem dla rodziny i najbliższych. Jowisz w Strzelcu oraz Merkury we Lwie zachęcą do podjęcia owego wyzwania zawodowego. Rak tym bardziej powinien się podjąć tego zadania, gdyż taka okazja może się ponownie szybko nie powtórzyć. Finansowo Raka czeka dobry i stabilny czas. Może się on także spodziewać dodatkowej gotówki.

Zdrowie:

Rak przede wszystkim powinien uważać na zbyt duże obciążenie psychiczne. Sam nie lubi nowości, a w sierpniu czeka go więcej niż jedna duża życiowa zmiana. Dlatego powinien jak najczęściej znaleźć okazję do relaksu i wprowadzenia spokoju do swojego życia. Medytacja i spokojne spacery, bardzo mu w tym pomogą.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy